Mobile

Komputronik rozdaje bilety na wieczór z gwiazdami

przeczytasz w 1 min.

Powrót do szkoły nie jest najprzyjemniejszym wydarzeniem. Dla rodziców oznacza dodatkowe, często spore wydatki. Z pomocą przychodzę jednak promocje, które poza niższymi cenami niekiedy przynoszą też ciekawe upominki.

500 podwójnych zaproszeń do kina od Komputronik

Właśnie z taką sytuacją mamy do czynienia w Komputronik, który kontynuuje akcję #Obecny #Obecna. Każdy klient ma szansę na bilety do kina. Do zdobycia jest aż 500 podwójnych zaproszeń. Co dokładnie zrobić, aby wejść w ich posiadanie?

W sklepie internetowym lub stacjonarnym Komputronik, zakupić produkt (lub produkty) za minimum 1000 złotych ze specjalnego pasażu z akcesoriami i urządzeniami elektronicznymi, które przygotowano w ramach wspomnianej kampanii. W promocyjnej ofercie można znaleźć między innymi smartfony, laptopy i komputery PC. Po dokonaniu zakupu wystarczy zgłosić to za pomocą przygotowanego formularza i odebrać bilety.

Komputronik

„Jesień to nie tylko czas powrotu do szkoły czy na uczelnię, ale także doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu w kinie. W związku z tym chcemy nagrodzić naszych klientów i dajemy im możliwość zdobycia 500 podwójnych zaproszeń na seanse filmowe. Wystarczy zrobić zakupy, zarejestrować je i odebrać bilety.” - Karolina Pietz Drapińska, dyrektor marketingu i PR Grupy Komputronik

Pełną ofertę produktową oraz regulamin można znaleźć na stronie promocji.

Źródło: Komputronik

Informacja: benchmark.pl współpracuje z Komputronik.pl w ramach afiliacji.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    ManiakIT
    -1
    A jeśli na nowo zakupionym produkcie w komputroniku będziesz mieć problemy z łączem GSM lub z odbiorem TV to zapraszam do kontaktu z twinsat . To profesjonaliści w tej branży.