Gry

Koniec EA Access i Origin Access początkiem EA Play

przeczytasz w 1 min.

Potwierdziły się informacje mówiące o tym, iż EA planuje zmiany w EA Access i Origin Access. Ostatecznie okazują się one dość istotne, obydwie usługi nie tylko się zmieniają, ale i rozrastają.

EA powołuje do życia EA Play

Oficjalnie ogłoszono dziś, że EA Access i Origin Access Basic zmienią nazwę na EA Play. Nie szukajmy już również Origin Access Premier, ponieważ ten został przemianowany na EA Play Pro. Obydwie nowe usługi mogą pochwalić się przy tym odświeżonym wyglądem. Warto wspomnieć, że do tej pory pod szyldem EA Play odbywały się pokazy gier tego wydawcy, które teraz otrzymały nazwę EA Play Live.

Kolejna bardzo ważna informacja dotyczy już debiutu EA Play na platformie Steam. Zapewne ucieszy to niejednego gracza, start przewidziano na 31 sierpnia.

Jakie korzyści daje EA Play?

Ceny abonamentów pozostają bez zmian. EA Play kosztuje 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł za cały rok, a EA Play Pro 59,90 zł miesięcznie lub 419,90 zł rocznie. Różnice w cenach są zauważalne, ale to samo można powiedzieć o korzyściach, jakie dają obydwie usługi.

EA Play

Dodatkowo EA zachęca do korzystania z EA Play nowymi tytułami i dodatkową zawartością dla abonentów. Czego konkretnie można się spodziewać?

W Madden NFL 21 będą to EA Play Challenges, pakiet startowy w Madden Ultimate Team, trzy pakiety Gold Team Fantasy Packs oraz dodatkowe korzyści mające dawać przewagę na boisku. Polujący na FIFA 21 otrzymają z kolei wczesny dostęp do testów wraz z wyzwaniami przedpremierowymi, dzięki którym można będzie odblokować dodatkowe korzyści na cały sezon, w tym bonusy FIFA Ultimate Team Season Objective XP. Przygotowano też przedmioty kosmetyczne dla czekających na Star Wars: Squadrons.

Korzystacie z, od teraz już, EA Play?

Źródło: EA

Warto zobaczyć również:

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PITUCH3
  7
  - wyjątkowe nagrody w grach
  - dodatkowe korzyści mające dawać przewagę

  Zaczyna się .......
  • avatar
   xxx.514
   3
   Ktoś kupuje gry od EA?
   • avatar
    kalkulatorek
    3
    Czyli olewamy normalnych użytkowników / klientów. Nie dajemy dem. Po co, to kosztuje. Ale jak wykupisz abonament będziesz miał odpowiednik dema. I tak sobie to policzyliśmy. Nam - EA się opłaca. Was - idiotów i frajerów, o pardon, klientów jak zawsze robimy jak chcemy. A co na to klienci - cieszą się. Stara maksyma: na świecie nie ma tylu cwaniaków, żeby skroić wszystkich frajerów... Urażeni frajerzy już mogą minusować...
    • avatar
     awesome1337
     2
     korzystam jak coś wychodzi, ograłem sobie kilka nowości dużo taniej, generalnie sobie chwale takie abonamenty
     • avatar
      Ezowow
      0
      Czyli co się zmienia poza nazwą?
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       to jest niesamowita korzyść że EA wyciągnie z portfeli jeszcze węcej kasy. przez lat widzę że pazerność coraz szybciej rośnie wsiłę. za moment będzie jęczenie na piractwo.