• benchmark.pl
 • Gry
 • Koniec wsparcia dla trybu single-player w Mass Effect: Andromeda
Gry

Koniec wsparcia dla trybu single-player w Mass Effect: Andromeda

przeczytasz w 1 min.

Jeśli czekaliście na kolejne łatki i dodatki dla kampanii Mass Effect: Andromeda, to możecie porzucić już nadzieje.

Pewnie wielu graczy zgodzi się ze stwierdzeniem, że Mass Effect: Andromeda nieco nadszarpnęło bardzo dobre przecież imię serii Mass Effect. Można mieć już teraz absolutną pewność co do tego, że produkcja ta powoli odchodzić będzie w zapomnienie.

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że studio twórców Mass Effect: Andromeda kończy działalność. Do prac nad dalszym rozwojem Mass Effect: Andromeda oddelegowana została skromna ekipa, której odeszło właśnie część prac. W oficjalnym komunikacie poinformowano o zakończeniu wsparcia dla trybu single-player.

„Nasza ostatnia aktualizacja, 1.10, była ostatnią aktualizacją Mass Effect: Andromeda. Nie planujemy żadnych przyszłych łatek dla trybu jednoosobowego ani nowej zawartości fabularnej w grze.”

Zaskoczeni? W tym samym komunikacie zaznaczono, że wciąż trwać będą prace nad uatrakcyjnieniem rozgrywki wieloosobowej. W nadchodzących tygodniach pojawić mają się bliższe informacje, między innymi o dodatkowych misjach czy postaciach.

Źródło: masseffect

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fenarid
  17
  Kupiłem w dniu premiery i do dziś nie przeszedłem. Już pal licho te twarze i animacje ale te betonowe dialogi... gościa który je pisał powinni na pal nabić za zbrodnie przeciwko ludzkości.

  Ale są też i plusy tego zakupu od tamtej pory nie kupuję niczego w preorderze, ba! nie kupuje szybciej niż rok po premierze, dopiero jak mam pewność, że gra jest już połatana, z wszystkimi DLCkami i w cenie poniżej 100zł wtedy kupuje. W tych czasach inaczej się nie da, wydawcy doją graczy jak tylko się da a do tego wypuszczają często niedokończony i pocięty chłam.
  • avatar
   Dudi4Fr
   13
   Tak rozwalić jedna z najlepszych serii... Tylko EA to potrafi.
   • avatar
    KENJI512
    12
    Brak wsparcia, bo za chwilę musieliby poprawić te okropne twarze, szczególnie kobiet^^
    • avatar
     mutissj
     8
     to jakiś cyrk ta gra
     • avatar
      Mandalorian
      3
      Czyli koniec z Mass Effectem na kilka najbliższych lat...

      A tak czekałem na dodatek z arką Quarian (nie wiem czy był w planach ale ten andromeda aż się prosiła o ten dodatek).
      • avatar
       Marucins
       2
       Właśnie ogrywa ME:A
       Stworzyłem postać gram, gram i cały czas coś mi w niej nie pasuje. Więc po pewnym czasie mając już tego serdecznie dosyć do medlabu i zabawa ze zmianą wyglądu i tak dwa razy aż przypomniałem sobie że to wspaniali twórcy i ich wizja człowieka jest do nie naprawienia. A mamy już 1.10.

       Dodatkowo chciałbym poskarżyć się na stosunki/romanse/seks z innymi rasami.
       Jakim trzeba być zwyrolem aby dawać taką możliwość!? Toż to zupełnie inny organizm... Pomijam gejostwo, które w misjach kolonizacyjnych powinno być zakazane ale jak widać BioWare brak jest logicznego myślenia za to poprawność bierze górę.

       Co jeszcze na minus. Brakuje mi swobody, przez co dialogi są bardzo męczące. Bardzo często czytam po łebkach gdy pyta jakieś postacie nie związane zbytnio z fabułą po kiego tu przyleciał i inne durne wypełniacze dialogów.

       Zadania. Wielki Pathfinder a podejmuje się 'zbierania rzepy'. Wstydziliby się mu coś takiego proponować. Ale co tam 'rzepa' ważniejsza niż kolonizacja.

       Gra ogólnie słaba, choć ma kilka aspektów, które jeszcze nie spowodowały to że rzuciłem ją w kąt. Powiedzmy że ma to coś co pozwala mi ją ocenić na 6/10 (podkreślam że jeszcze nie ukończyłem gry).
       • avatar
        Zwis88
        1
        Jak dobrze że nie kupiłem tej gry, a kusiło mnie jako umiarkowanego fana serii, ale kumpel któremu ufam po przejściu ostatecznie mi odradził mówiąc "nie psuj sobie wrażenia o serii, zapomnij o andromedzie"
        • avatar
         hideo
         0
         chyba jestem w mniejszości bo po 10 godzinnym demie na ps4 Andromeda mi się bardzo podoba i będzie to mój kolejny zakup jak skończę cudowną Yakuzę 0 na ps4 :) no chyba, że nie wytrzymam i wcześniej kupię jeszcze Yakuzę Kiwami ? ;)
         • avatar
          darioz
          -4
          TRZEBA WYJŚĆ NA ULICĘ NA CAŁYM ŚWIECIE PRZED BIURAMI EA I PROTESTOWAĆ DO SKUTKU!!! JESTEM GOTÓW JESZCZE DZISIAJ ROZPOCZĄĆ PROTEST GŁODOWY BYLE TYLKO ŻEBY WYCHODZIŁY DALSZE PATCHE!!!
          OSTRZEGAM EA I BIOWARE!!! BĘDZIECIE MNIE MIEĆ NA SUMIENIU JAK NIE BĘDZIE NOWYCH ŁATEK!!
          • avatar
           cristov
           -4
           Ładnie spóźniony ten news. W innych serwisach był po kilku godzinach od wpisu na blogu/tweeta Bioware. Na benchmarku po kilku dniach...