Konkursy

Konkurs "Benchmarkowy powrót do szkoły 2013"

przeczytasz w 1 min.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Benchmarkowy powrót do szkoły 2013", w którym możecie wygrać nagrody dla siebie i swojej szkoły.

Powrót do szkoły po dwóch miesiącach laby dla większości uczniów nie jest niczym przyjemnym, a myśl o niezapowiedzianych kartkówkach, sprawdzianach i zadaniach domowych wywołuje ciarki na plecach. Prawda jest taka, że każdy musi przez to przejść, a w obecnych czasach dostępności licznych rozwiązań technologicznych wydaje się być nieco łatwiej.

Od kilku dni na naszym portalu dostępna jest galeria „akceleratorów sprzętowych” bardzo pomocnych w szkolnym życiu każdego ucznia.

Benchmarkowy powrót do szkoły 2013

Na stronie głównej „Benchmarkowy powrót do szkoły 2013” prezentujemy proponowane urządzenia podzielone na dziewięć kategorii. Wachlarz urządzeń oraz zakres cenowy i wiek potencjalnych użytkowników jest bardzo szeroki: od super wydajnych komputerów przez smartfony i tablety po akcesoria mobilne. Oprócz zdjęć znajdziecie w tym miejscu również krótkie opisy przedstawiające funkcjonalność jaką zapewnia dany sprzęt.

Benchmarkowy powrót do szkoły 2013 - ranking szkół

Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Benchmarkowy powrót do szkoły 2013”, w którym przewidziane są atrakcyjne nagrody dla uczestników konkursu oraz szkół. Wystarczy wybrać swoją szkołę oraz napisać, który z przedstawionych w galerii produktów wzbudził Wasze największe zainteresowanie. W zakładce „ranking szkół” możecie na bieżąco śledzić rywalizację między szkołami oraz udostępniać linki zachęcające do oddania głosu na swoją szkołę za pomocą portali społecznościowych. Obecnie w rankingu znajduje się już 60 szkół z całej Polski. Konkurs „Benchmarkowy powrót do szkoły 2013” potrwa do 15 października, a każdy użytkownik może oddać jeden głos. Dodatkowo w trakcie trwania akcji, co poniedziałek nagrodzimy najciekawszą odpowiedź na pytanie konkursowe z poprzedniego tygodnia – szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Nagrody - Benchmarkowy powrót do szkoły 2013

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!