Konsole do gier

Konsola Xbox One S rozłożona na części

przeczytasz w 1 min.

Co kryje w sobie nowa konsola Microsoftu? Między innymi bardzo ciekawą niespodziankę.

Konsola Xbox One S jest już dostępna w sklepach na całym świecie. Ekipa iFixit, jak ma to w zwyczaju, postanowiła rozebrać urządzenie na czynniki pierwsze. Co odkryła?

Pierwsza ciekawostka została odkryta zaraz po zdjęciu obudowy. Okazuje się, że Microsoft przygotował nie lada niespodziankę w postaci wytłoczonego wizerunku samego Master Chiefa.

Xbox One S iFixit Master

Najważniejsza nowość sprzętowa polega na usprawnionym mechanizmie tłumienia wibracji na dysku optycznym. Efektem tego powinna być cichsza praca urządzenia. Na uwagę zasługuje również zamiana interfejsu dysku twardego z SATA II na SATA III. Dodatkowo, użytkownicy mogą również podłączyć zewnętrzny dysk twardy.

Ekipa iFixit doszła również do wniosku, że rozkładanie i składanie konsoli Xbox One S jest bardzo proste. Dlatego też urządzenie otrzymało notę 8/10, jeśli chodzi o łatwość naprawy.

Osoby, które chcą krok po kroku zobaczyć rozbieranie nowego Xboksa odsyłamy do artykułu na iFixit. Wszystkim zaś proponujemy 3-minutowy seans:

Przy okazji warto dodać, że konsola Xbox One S to smuklejsza konstrukcja oraz obsługa obrazu HDR i rozdzielczości 4K / Ultra HD (w filmach). Testy wykazały również niewielką poprawę wydajności.

Źródło: iFixit. Foto: iFixit

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  prime27pl
  2
  Tak powinno byc od razu.
  • avatar
   tuna007
   1
   tak wery sexy , wyglada to lepiej niz naga Heidi Klum na plazy
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ale z ceną to ich poniosło.
    • avatar
     Dudi4Fr
     0
     A ta cena to z kosmosu czy jak? W całej Europie 399€ za 2 TB, obecnie euro po 4.297 czyli mamy 1714 zł. Kolejny sprzęt który będzie taniej ściągnąć z innego kraju....
     • avatar
      Fotonygamma
      0
      warto dodac ze obsluguje HDR 10
      dolby vision juz nie