Gry

Kontrowersyjny KURSK przypomni o sobie na Gamescom 2016

przeczytasz w 1 min.

Polska gra nawiązująca do katastrofy rosyjskiego okrętu podwodnego K-141 Kursk z 2000 roku grywalna na Gamescom 2016.

Jeszcze w roku 2015 mieliśmy do czynienia z zapowiedzią gry KURSK. Przez naprawdę długi czas nie napływały do nas jakiekolwiek nowe informacje na jej temat, ale wygląda na to, że twórcy wreszcie gotowi są do obszerniejszych prezentacji.

KURSK będzie tak zwanym symulatorem przetrwania. Jak wskazuje nazwa gry, fabuła nawiązywać ma do katastrofy rosyjskiego okrętu podwodnego K-141 Kursk z 2000 roku. Właśnie to wywołało lawinę negatywnych komentarzy w Rosji. Mimo tego prace kontynuowano. Bez większego rozgłosu, ale za kilkanaście dni zobaczyć mamy efekty.

KURSK prezentowany będzie na targach Gamescom 2016. Co najważniejsze, nie skończy się na przedstawieniu przygotowanego materiału. Zwiedzający będą mieli okazję samemu sprawdzić rozgrywkę.

„Już zaledwie kilka tygodni dzieli Was od możliwości zagrania po raz pierwszy w historii w naszą najnowszą produkcję - grę KURSK! Okazją będą tegoroczne targi Gamescom w Kolonii, na których udostępnimy 10 stanowisk z grywalnym demem gry (na mocarnych komputerach marki Alienware)! Już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w sekcji "Entertainment" (Hala: 10, Stoisko: A-019), które będzie dostępne od 17 sierpnia dla prasy i od 18 sierpnia dla wszystkich odwiedzających targi. Do zobaczenia!”


Źródło: dsogaming, Jujubee S.A.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!