Gry

Kooperacja w Styx: Shards of Darkness wygląda nieźle

przeczytasz w 1 min.

Jak cicho eliminować wrogów, to tylko w duecie. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem? Jeśli tak, to wyczekujcie Styx: Shades of Darkness.

Lubicie żartować, wspinać się i eliminować wrogów w duecie? Jeśli tak, to Styx: Shard of Darkness może być dla was pozycją obowiązkową.

Wirtualni skrytobójcy już pewnie nie mogą doczekać się bliskiej premiery gry Styx: Shards of Darkness – ta, przypomnijmy, odbędzie się już 14 marca. Oczekiwania są ogromne, bo wydana 2,5 roku temu „jedynka” była grą co najmniej udaną. Nowa odsłona zapowiada się zaś jeszcze lepiej.

Styx: Shards of Darkness zaoferować ma ciekawszą i lepiej opowiedzianą historię pełną sarkazmu, mechanikę rozgrywki opartą na sprawdzonych, dających mnóstwo zabawy rozwiązaniach, większą swobodę oraz bohatera, który dostosowuje się do tego, w jaki sposób wypełniamy swoje zadania.

Shards of Darkness pozwoli grać nie tylko w pojedynkę, ale też w trybie kooperacji dla dwóch graczy. O tym, jak to wygląda (a wygląda dobrze), możecie przekonać się, oglądając najnowszy zwiastun opublikowany przez wydawcę, Focus Home Interactive:

„Styx: Shards of Darkness, gra bardziej ambitna od pierwszej części pod każdym możliwym względem, wyprowadza naszego zwinnego i wyposażonego w nowe umiejętności złodzieja z szarego Akenash do większego świata na spotkanie z nowymi przeciwnikami” – czytamy w zapowiedzi.

Czy gra rzeczywiście okaże się tak dobra, pierwsi gracze komputerowi oraz posiadacze konsol PlayStation 4Xbox One przekonają się już za kilkanaście dni.

Źródło: CDP, Focus Home Interactive

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KORGAN
  1
  Dziś premiera LAGACY w PATH of EXILE a tu cisza...
  • avatar
   Chong-li
   1
   Dokładnie cisza jak makiem zasiał a gierka wymiata totalnie.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Zapowiada się fajnie, jeśli poprawią niedociągnięcia z poprzedniej odsłony będzie dobra gierka.