Gry komputerowe

Krystyna Czubówna wystąpi w Alice VR

przeczytasz w 1 min.

Posiadaczka jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce wcieli się w postać sztucznej inteligencji Kier.

Za dziesięć dni w sklepach wyląduje jedna z pierwszych ambitnych polskich gier stworzonych z myślą o goglach rzeczywistości wirtualnejAlice VR. Właśnie dowiedzieliśmy się, że podczas przemierzania niezwykłych lokacji towarzyszyć będzie nam posiadaczka jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce – Krystyna Czubówna.

Krystyna Czubówna użyczy swojego głosu sztucznej inteligencji imieniem Kier. To przewodnik i towarzysz podróży naszej protagonistki, czyli międzyplanetarnej podróżniczki lądującej na planecie Speculo. „Kier zdaje się wiedzieć więcej, niż ujawnia”, tajemniczo zapowiadają twórcy. Na deser zaś dają filmik, który pozwala sprawdzić jak słynna polska lektorka radzi sobie w tej roli:

Ekipa Carbon Studio zapowiada, że najważniejsze cechy Alice VR to: wielowątkowa fabuła, futurystyczny klimat, kilkadziesiąt zagadek do rozwiązania oraz nietypowa mechanika rozgrywki ze zmienną grawitacją. Gra będzie kompatybilna z goglami Oculus Rift i HTC Vive, a jej premiera odbędzie się 27 października. Już w ten weekend będzie można ją wypróbować podczas PGA 2016 w Poznaniu.

Źródło: Klabater

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Skieruj się do maszynowni po dalsze instrukcje.
  W oddali widać samca bawoła kopulującego z wybranką jego serca. To czas, w którym bawoły rozpoczęły swój okres godowy, a więc i czas, w którym na afrykańskiej sawannie spadnie długo wyczekiwany, pierwszy deszcz. Jest to doskonała okazja, by spłodzić potomstwo i powiększyć swoje stado.
  Czytała: Krystyna Czubówna.
  • avatar
   Fenio
   1
   W 2005r grała w reklamach telekomuny pt. "Krystyna Cz. sprawdza" stylizowanych na niezależne wywiady. Zadała pytanie odnośnie wprowadzonych limitów danych dla neostrady, jakiś pan z telekomuny odpowiedział że internet to jest nowość i limity muszą być aby działał (jeszcze rok wcześniej nie było to konieczne). Pani "redaktor" miała monitorować tą sprawę, pamięć mam dobrą więc czekam :)
   • avatar
    BluePandoraBox
    -6
    jestem ciekaw czemu wszyscy podają "Czubówna" skoro kobieta w dokumentach ma Czub - miałem w ręce, wiem o czym piszę
    media chcą się podlizać, czy też ona zmieniła gdyż wstydzi się swego rodowego nazwiska, jeśli tak to mogła je zmienić przecież zamiast wprowadzać w błąd
    • avatar
     Konto usunięte
     -11
     Pierwszy!!!