Gry

Lara Croft: GoL z trybem kooperacji online

przeczytasz w 1 min.

Najnowsza gra z najsłynniejszą panią archeolog w historii - Lara Croft and the Guardian of Light nie jest tytułem bezbłędnym. Konieczne okazało się opracowanie łatki, dzięki której możliwa jest gra wraz z przyjaciółmi poprzez internet w trybie kooperacji.

 Warto przeczytać:
 


Tomb Raider pójdzie w ślady GTA

Ta część jest swego jego rodzajem spin-offem w historii Lary Croft. Tutaj - w odróżnieniu do serii Tomb Raider – kamera ustawiona jest nad głowami postaci, a nie za samą osobą głównej bohaterki. Gra opowiada historię przygód wspomnianej już pani archeolog z Toteciem (wojownikiem Majów). Lara Croft and the Guardian of Light jest produkcją nastawioną głównie na rozrywkę i choć gra jest zupełnie inna niż inne produkcje z Larą w tytule, to fani serii również znajdą tutaj coś dla siebie.

Podstawowym trybem najnowszej produkcji Crystal Dynamics jest kooperacja. Twórcy, chcąc jeszcze bardziej uatrakcyjnić zabawę postanowili wydać łatkę, która dodaje możliwość zagrania w tryb kooperacji ze znajomymi poprzez internet. Dodatkowo, aktualizacja poprawia wydajność gry. Patch dostępny jest na 3 platformy - konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 (te aktualizacje znajdują się w wewnętrznych usługach urządzeń) i komputerach osobistych, gdzie, jeśli posiadamy pełną wersję gry, łatka pobierze się automatycznie poprzez platformę Steam.


 

Źródło: vg247

Polecamy artykuły:  
Fotogaleria: obudowa jakiej jeszcze nie było
TOP-10: Monitory
GeForce GTX 580 - najszybsza w rodzinie

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    fenuks
    0
    Mam dwa zastrzelenia. Po pierwsze, moim zdaniem zamiast "Toteciem" powinno być Totecem, ale mogę się mylić. Po drugie, nie podoba mi się kryptoreklama Steama na każdym kroku. W większości gazet/serwisów faworyzuje się Steama, a nawet pomija informację, że dany tytuł ukazał się w konkurencyjnym serwisie. Lara Croft and the Guardian of Light jest też dostępna na D2D (pewnie i w innych serwisach- nie sprawdzałem). Trochę dziennikarskiego obiektywizmu. Wbrew pozorom nie jestem przeciwnikiem Steama, kupuję gry głównie na Steamie (na www.gamersgate.com mam też kilka gier), dzisiaj kupiłem w promocji Machinarium, ale denerwuje mnie manipulowanie czytelnikami. Nie mam jeszcze tej gry i nie wiem czy gra wymaga Steama czy nie, ale chciałem zwrócić uwagę na pewną rzecz. Nie znalazłem żadnej informacji o tym że gra jest dostępna na D2D. Żadnej.