Gry

League of Legends obchodzi dziesiąte urodziny

przeczytasz w 1 min.

W przyszłym miesiącu najpopularniejsza gra MOBA będzie obchodzić dziesięciolecie istnienia. Z tej okazji Riot Games szykuje specjalne wydarzenie.

Trudno w to uwierzyć, ale LOL jest z nami już dziesięć lat. Z tej okazji producent postanowił zorganizować specjalny event dla graczy. Cóż, na te chwilę nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów. Więcej o wydarzeniu dowiemy się 16 października o godzinie 15.00 na oficjalnej stronie Riot Games. Podczas planowanej  transmisji zobaczymy również specjalny odcinek "Riot pls", który przypomni nam najważniejsze momenty z życia społeczności League of Legends.

Najnowsze statystyki dowodzą, że LOL jest obecnie najpopularniejszą grą komputerową na świecie. Codziennie do gry "wchodzi" 8 milionów graczy. Co ciekawe, na samym początku istnienia produkcja była dostępna dla użytkowników tylko w weekendy.Jeżeli już zapomnieliście, jak to było grać w LOLA, to może jubileusz produkcji jest dobrym pretekstem, aby długie jesienne wieczory spędzić właśnie z Ligą Legend.

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    znaczy się gra stara. czy da się w to pograć bez wydawania kasy?