Audio

Lekki i przenośny Creative MuVo T100

przeczytasz w 0 min.

W ofercie firmy Creative pojawił się nowy, lekki i przenośny odtwarzacz oznaczony symbolem MuVo T100. Umożliwia on odtwarzanie plików dźwiękowych w formatach MP3 i WMA, a swoim wyglądem przypomina pendrive'a i działa na bardzo zbliżonej zasadzie. Wyposażony jest w klasyczne złącze USB, nie wymaga stosowania dodatkowego oprogramowania, można go również używać do przenoszenia danych. Zaletą T100 jest wbudowany dyktafon oraz funkcja „Bass Boost”, pozwalająca na dynamiczne podbicie basów.

Odtwarzacz dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, do wyboru z pamięcią 2 lub 4 GB. Zintegrowany akumulator pozwala na słuchanie muzyki przez 10 godzin po zaledwie 60 minutach ładowania z portu USB. Waga odtwarzacza to jedynie 20 gramów.


Propozycja Creative wydaje się być łudząco podobna do oferowanego już kilka lata temu Apple iPod Shuffle. Nowy MuVo, tak jak poprzednia wersja iPoda, nie posiada wyświetlacza LCD. Faktem przemawiającym na korzyść MuVo T100 może być jednak cena, którą wstępnie ustalono na 199 PLN za model 2 GB i 259 PLN za model o dwukrotnie większej pojemności.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login