Smartfony

Lenovo planuje smartfona z ekranem Full HD i systemem Windows Phone 8

przeczytasz w 1 min.

System Windows Phone 8 może jeszcze w tym roku znacznie zwiększyć swoją atrakcyjność. Lenovo chce to wykorzystać.

Lenovo smartfon systemem Windows Phone 8

System Windows Phone 8 może jeszcze w tym roku znacznie zwiększyć swoją atrakcyjność. Współpraca z ekranami Full HD ma bowiem spowodować, że na mobilne okienka cieplej spojrzą nie tylko użytkownicy, ale również sami producenci smartfonów.

Aktualizacja GDR3, która przyniesie nie tylko wspomnianą obsługę ekranów Full HD, ale również między innymi możliwość montowania w smartfonach z Windows Phone 8 czterordzeniowych procesorów, najprawdopodobniej pojawi się jeszcze w tym roku. Bardzo szybko zadebiutują zapewne także pierwsze urządzenia, które będą pracowały pod kontrolą najnowszej wersji systemu Microsoftu.

Wygląda na to, że jednym z pierwszych producentów, który wprowadzi do swojej oferty wydajnego smartfona z nadchodzą, najnowszą wersją Windows Phone 8 będzie Lenovo. Właśnie pojawiły się przecieki zdradzające możliwą, niestety tylko częściową specyfikację nowego smartfona. Miałby on oferować 4,7 lub nawet 5" ekran Full HD, a także czterordzeniowy procesor.

Niestety pozostałe parametry pozostają sporą niewiadomą. Co ciekawe wspomniano jednak o cenie urządzenia. Miałaby wynosić ona 488 dolarów. Czekamy na kolejne doniesienia dotyczące tego tajemniczego smartfona.

Źródło: wmpoweruser

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jkbrenna
  0
  interesujace by bylo, gdyby na tych urzadzeniach instalowano wersje 8 lite z mozliwoscia telefowania i mozliwoscia do przylaczenia w domu, urzadzen input/output...albo jakos tania docking station...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Tak patrząc na jakość i częstotliwość wydawania updatów dla Windows Phone 8 to mam wrażenie, że WP8 w MS zajmuja się ze trzy, góra może cztery osoby.

   Niedawny super update GDR2 przywrócił usunięte radio które jest identyczne jak to w WP7. To co im tyle czasu zajęło? To radio jest takie samo jak w starszej wersji systemu.

   WP 7.5 Mango to był update albo 7.8 dodający różne rozmiary kafelków ale te śmieszne GDR'y to jakiś żart jest. Na 2014 rok zaplanowali większy update podczas gdy trzeba natychmiast aktualizować podstawowe funkcje żeby te telefony dobrze sprzedawać. Na wp7 na telefonach z jailbreakem aplikacje dorabiające potrzebne funkcje są ale w WP8 nie.