Laptopy

Lenovo Yoga C630 WOS - 25 godzin na jednym ładowaniu to nie problem

przeczytasz w 1 min.

Yoga C630 WOS bazuje na procesorze Snapdragon 850, który oferuje zauważalny wzrost wydajności względem poprzednich urządzeń na układach Snapdragon. Najważniejszym atutem jest jednak długi czas pracy na wbudowanej baterii - ten ma przekraczać 25 godzin.

Lenovo Yoga C930 i Yoga Book C930 to nie jedyne laptopy 2-w-1 z targów IFA 2018. Producent przygotował również model Yoga C630 WOS, który może nie imponuje wydajnością, ale za to wyróżnia się kompaktową budową i bardzo długim czasem pracy na baterii.

Yoga C630 WOS to pierwsze urządzenie napędzane procesorem Qualcomm Snapdragon 850 – producent deklaruje, że jest o 30% wydajniejszy od poprzednich urządzeń "Windows on Snapdragon" i działa bezpieczniej oraz sprawniej z systemem Windows 10 S.

Lenovo Yoga C630 WOS

Laptop ma wbudowaną łączność 4,5G LTE Advanced Pro, która zapobiega utracie sieci podczas przesyłania pliku w drodze z domu do kawiarni i na kolejne spotkanie. Dzięki niej użytkownicy nie muszą być zdani na niezabezpieczone publiczne sieci Wi-Fi ani konfigurować hotspotów w telefonie.

Głównym atutem laptopa jest jednak długi czas pracy na wbudowanej baterii. Producent deklaruje ponad 25 godziny odtwarzania wideo z dysku lokalnego, co wystarczy to do obejrzenia całego sezonu ulubionego serialu bez noszenia ze sobą ładowarki i poszukiwania gniazdka.

Lenovo Yoga C630 WOS

Dłuższa żywotność baterii wcale nie oznacza, że Yoga C630 WOS jest głośny i toporny. Wręcz przeciwnie — ma smukłą konstrukcję o grubości zaledwie 12,5 mm i waży jedyne 1,2 kg, a ponieważ jest chłodzony bez wentylatorów, to działa całkowicie bezgłośnie.

Przyjemnie też popatrzeć na jego subtelną i elegancką obudowę z polerowanego aluminium oraz ekran dotykowy IPS Full HD o przekątnej 13,3 cala, który cieszy wzrok żywymi kolorami podczas pracy i rozrywki.

Lenovo Yoga C630 WOS

Model Yoga C630 WOS będzie dostępny w cenie od 999 euro od listopada tego roku. Czy warto? O tym już każdy musi zdecydować indywidualnie.

Źródło: Lenovo

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  baca130
  2
  To bardziej tablet z klawiaturą niż laptop.
  • avatar
   Skaza
   1

   A czym jest czarny obszar pomiędzy krawędzią ekranu, a krawędzią wyświetlanego obrazu?

   • avatar
    arturroP
    0
    Pojemna bateria to podstawa, zwłaszcza jak się dużo podróżuje. A teraz dobrym pomysłem jest branie lenovo i legionów i yoga, bo biorą udział w akcji lenovo premium care. Jeśli ktoś rozważa to jest dobry argument za zakupem.