Smartfony

Debiut LG G Flex 2 planowany na początek przyszłego roku

przeczytasz w 1 min.

Smartfon będzie wyginać się aż o 90 stopni?

LG G Flex 2 smartfon przeciek

W poprzednim roku dwaj najwięksi koreańscy producenci sprzętu mobilnego zajęli się na poważnie tematyką elastycznych ekranów. Zarówno Samsung, jak i LG wprowadzili na rynek pierwsze smartfony z zakrzywionymi ekranami, które mają być wstępem do zdecydowanie ciekawszych rozwiązań. Być może poczekamy jednak na takowe aż do przyszłego roku.

Dotyczyć ma to przynajmniej LG. Producent pracuje już nad następcą LG G Flex, ale jego premiera ma mieć miejsce dopiero na początku 2015 roku. Takie informacje podaje przynajmniej @evleaks, który zwraca jednocześnie uwagę na inną kwestię.

Cechami, jakie wyróżniały i cały czas wyróżniają LG G Flex na tle innych smartfonów to nie tylko zakrzywiony ekran, ale również obudowa której tylny panel potrafi się samoczynnie regenerować. Dzięki temu znikają z niego drobne rysy, co bez wątpienia jest rozwiązaniem bardzo ciekawym i ocenianym pozytywnie. Nowy smartfon ma być jeszcze bardziej innowacyjny, chociaż na tę chwilę nie wiemy, co może oznaczać to dla klientów.

LG G Flex 2 smartfon premiera 2015 przeciek

Na zupełnie elastyczne smartfony jest chyba jeszcze za wcześnie, ale już jakiś czas temu pojawiły się przecież informacje sugerujące, iż LG G Flex 2 może wyginać się aż o 90 stopni. W ciemno obstawiać można natomiast to, iż względem poprzednika zwiększona zostanie rozdzielczość ekranu (LG G Flex oferuje 1280 x 720 pikseli). Nie powinno też zabraknąć systemu Google Android.

O jaką unikalną cechę LG G Flex 2 może Waszym zdaniem chodzić @evleaks?

Źródło: phonearena, guidacellulari

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kynek_vava
  5
  Bateria na 7 dni ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Jak można w ogóle używać smartfona do gier? Gry są beznadziejne a sterowanie jest do dupy..
   • avatar
    masta_rops
    0
    Flex jest fajny, poza 2 szczegółami, ekran słaby i beznadziejnie odprowadzanie ciepła i przez automatycznie obniżenie zegarów ma wydajność w grach często niższa niż nap note 3, który wyświetla na ekranie 2x więcej pikseli (a mają ten sam procesor i grafikę).