Smartfony

LG G2 otrzymuje Androida 4.4.2 KitKat

przeczytasz w 1 min.

Nowa wersja systemu jeszcze bardziej zwiększa wydajność smartfona.

LG G2 Android 4.4.2 KitKat

Dobre wieści dla wszystkich właścicieli smartfona LG G2. Producent rozpoczął wreszcie proces wdrażania aktualizacji systemu, dzięki czemu można będzie cieszyć się Androidem w wersji 4.4.2 KitKat.

Wreszcie, ponieważ międzynarodowa wersja wspomnianego smartfona czeka na nią nieco dłużej, niż model dostępny na rynku koreańskim. Tamtejsi użytkownicy mogą cieszyć się nową wersją systemu już od kliku tygodni, a do nas dociera ona dopiero teraz. W myśl zasady lepiej późno niż wcale pozostaje nam się jednak cieszyć, tym bardziej, że aktualizacja przynosi sporo zmian.

Nowa wersja systemu poprawia wydajność smartfona - wedle producenta aż o 17% zwiększyła się szybkość ładowania aplikacji czy działanie przeglądarki internetowej. Poza tym poprawiono funkcję Knock On, a sam smartfon ma teraz pracować dłużej na jednym ładowaniu.

Przypominamy, iż jakiś czas temu przedstawialiśmy bardzo interesujący materiał wideo, w którym producent tłumaczył, co w przypadku LG G2 daje przesiadka z Androida 4.2 na 4.4.

Przesiedliście się już na Androida 4.4.2 KitKat, czy jeszcze na aktualizację czekacie?

Źródło: gadgets.ndtv, vr-zone

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Super! Ale kiedy Kit kat 4.4.2 na LG G Pad i LG Optimus G ?
  • avatar
   Mlody
   1
   Trzeba wspomnieć, że nie obyło się bez bugów niestety. Bluetooth wciąga baterie mimo, że jest wyłączony, ekran podczas nadchodzącego połączenie włącza się po 2-3 sekundach, ludzie narzekają też że lewa słuchawka im strasznie buczy podczas słuchania muzyki no i niektórym pojawia się "rooted" w trakcie aktualizacji.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    knock-on działa lepiej, ale i tak nie w 100% przypadków - zdarza się, że nie da się wybudzić telefonu bez tylnego przycisku.
    Bateria chyba faktycznie działa dłużej, chociaż po tygodniu pewności mieć nie można.
    • avatar
     mikrobi
     0
     Telefon zaktualizowany 3 dni temu. Wszystko gładko. Przyspieszenie potwierdzam, jest widoczne. Większa żywotność baterii niekoniecznie, chociaż tak naprawdę dopiero jeden cykl ładowania miałem. Co do bugów nie zaobserwowano :)
     • avatar
      Kershav
      0
      A wiecie może czy i jak działa ART na G2?
      • avatar
       Mlody
       0
       ART na G2 nie ma dla tego, że jest on jeszcze w wersji beta i producenci niesprawdzonej opcji nie chcą wprowadzać, z tego co czytałem na forach dostępny jest on tylko na nexusach. No albo jak sobie wgrasz np Cyana :)
       Ps kolejna informacja dla tych co jeszcze nie maja kit kata na swoich G2 aktualizacja zostały najprawdopodobniej wstrzymana z powodu błędów.
       • avatar
        fanatiiic
        0
        Jeszcze nie dostałem aktualizacji. Jestem w sieci Play, wiadomo kiedy ją dostanę?