Smartfony

Ekran 2560x1440 pikseli w LG G3 niemal pewny

przeczytasz w 1 min.

@evleaks dotarł do kolejnych interesujących informacji.

LG G3 smartfon przeciek

W połowie lutego firma LG zaprezentowała smartfona G Pro 2, który bez wątpienia robi spore wrażenie swoją specyfikacją. To jednak nie wszystko, na co stać koreańskiego producenta, ponieważ prawdziwy pazur pokazać ma on dopiero przy okazji modelu G3.

Będzie to nowy flagowiec w ofercie LG, a zatem spodziewać można się po nim najwydajniejszych podzespołów, jakie tylko są w tej chwili na rynku dostępne. Chociaż o smartfonie mówi się sporo, to jednak cały czas są to informacje nieoficjalne. Niektóre z nich traktować można jednak jak najbardziej poważnie, tym bardziej, gdy pochodzą z tak dobrze znanego nam źródła jak @evleaks.

Tym razem udało się dotrzeć do pewnego pliku, w którym znalazły się dane dotyczące smartfona o kodowej nazwie LG D850, a więc najprawdopodobniej właśnie LG G3. Informacji nie ma wiele, ale są bez wątpienia interesujące. Udało się bowiem odnaleźć zapis mówiący o rozdzielczości ekranu, która wynosić ma 1440 x 2560 pikseli.

LG G3 smartfon ekran 2560x1440 pikseli

Warto dodać, iż nieśmiało wspominano o tym już wcześniej. Jednocześnie ekran miałby mieć tutaj przekątną 5,5", co przełożyłoby się na 534 ppi. Wspomnieć należy też, iż wedle ostatnich doniesień, LG G3 może być, wzorem kilku innych ostatnich model z najwyższej półki, wodoodporny.

Źródło: phonearena, t3

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Diwad
  12
  Jeśli wsadzą w niego Snapdragona 805 to przy fHD mielibyśmy super wydajność, ale nieeee, trzeba pokazać, że da się wsadzić 2K.
  • avatar
   guziel
   8
   no i ładować będzie trzeba co 12h
   • avatar
    Fishrman
    7
    ....a w komputerach dalej na potęgę widzimy 1366x768.... nawet przy 15+ calach.
    • avatar
     Melman1980
     0
     Guziel niebądź zakłamany :) LG G2 w tym momencie to prawdopodobnie najwydajniejsza bateria w smartfonach. Pod tym względem LG G3 coś mi się zdaję, że będzie jeszcze lepszy :)
     • avatar
      assistant
      0
      To fajnie, i tak nie kupie. Po co mi tyle ? 848x480 też złe nie jest. Nie będę gonił za sztuczną potrzebą, którą próbuje mi wmówić producent..haha
      • avatar
       FaraonM
       -1
       Na co komu ta razdziłka w telefonie? Ja się pytam bo nie mogę zrozumieć...