Smartfony

LG G6 zapunktuje jakością audio - producent zastosuje nowy Quad DAC

przeczytasz w 1 min.

Sympatycy dobrego brzmienia powinni być z LG G6 zadowoleni.

O LG G6 powiedziano już naprawdę sporo. Do tej pory przecieki nie koncentrowały się jednak na jakości audio, jaką smartfon ten będzie mógł się pochwalić. A wygląda na to, że może być naprawdę dobrze.

Koreański producent już od pewnego czasu przykłada się do tej kwestii. W LG G5 kluczową rolę odgrywał moduł B&O PLAY, ale jak już wiemy LG G6 będzie konstrukcją standardową. W takim wypadku wrócić trzeba pamięcią nieco dalej, do LG V20.

Zastosowano w nim 32-bitowy przetwornik Quad DAC. Producent pochwalił się, że w LG G6 znajdzie się nowa wersja tego elementu, a zastosowane zmiany zapewnią jeszcze lepsze wrażenia. Na szczegóły trzeba poczekać do premiery. Już teraz zdradzono jednak, że spodziewać można się oddzielnego kontrolowania lewego i prawego kanału oraz zniekształceń obniżonych do poziomu 0,0002 procenta.

Warto wrócić też na chwilę do stylistyki smartfona. Nie stanowi ona już zagadki, ale w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie białej wersji kolorystycznej LG G6. Pozawala ono dokładniej przyjrzeć się temu, jak smukłe będą tutaj ramki wokół ekranu.

LG G6 biały

Źródło: phonearena

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kombajn
  0
  " W LG G5 kluczową rolę odgrywał moduł B&O PLAY, ale jak już wiemy LG G6 będzie konstrukcją standardową. W takim wypadku wrócić trzeba pamięcią nieco dalej, do LG V20." Autor zdaje sobie sprawę z tego że najpierw powstał LG G5 (prezentacja luty 2016) a dopiero sporo później V20 (prezentacja wrzesień 2016)?
  • avatar
   Warmonger
   -5
   "Quad DAC" to po prostu czterokanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy. Autor posługuje się tym terminem, jakby to była nazwa własna :P

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login