Smartfony

LG ma pomysł na smartfona z potrójnym aparatem do selfie

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że koreański producent chce przyciągnąć do siebie osoby uwielbiające autoportrety. Być może powstanie smartfon idealny dla nich.

Są tacy, dla których zdjęcia selfie mogłyby nie istnieć. Nie brakuje jednak osób, dla których są one niezwykle istotne. Patrząc na portale społecznościowe oraz wysiłki producentów smartfonów łatwo dojść do wniosku, że fanów tego typu fotografii musi być naprawdę sporo. Ukłon w ich stronę planuje LG.

Nie pierwszy raz, ponieważ Koreańczycy już przy kilku smartfonach mocno akcentowali frontowe aparaty. Tym razem mogą pójść jednak dalej i zaproponować model, który na pierwszy rzut oka byłby skierowany właśnie do osób uwielbiających autoportrety. Do sieci trafiły informacje na temat wniosku patentowego złożonego przez LG w odpowiednim urzędzie, a dotyczącego smartfona wyposażonego w potrójny aparat do selfie.

LG smartfon do selfie

Niestety, brakuje bliższych szczegółów na temat tego, o jakiej konfiguracji aparatów mowa. Można przypomnieć o ostatnich modelach tego producenta. W LG V50 ThinQ 5G producent zastosował podwójny aparat w konfiguracji 8 Mpix (80˚) + 5 Mpix (90˚), a w LG G8 ThinQ postawił na zestaw 8 Mpix (f80˚) + Z Camera (TOF 3D).

Patrząc na powyższy schemat nie da się nie zauważyć podobieństw do LG V50 ThinQ 5G. Trudno jednak już teraz wyrokować czy również w tym przypadku będziemy mogli mówić o propozycji z najwyższego segmentu. Smartfony reklamowane jako modele dla zwolenników selfie częściej są przedstawicielami co najwyżej średniej półki cenowej.

Póki co zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem smartfonów do selfie z dobrym aparatem przednim.

Źródło: digitaltrends, foto - pixabay (StockSnap)

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    trojan116
    9
    Dla mnie mogłoby ich w ogóle z przodu nie być... Wiem jednak że jakaś część ludzi używa tego do rozmów wiec jedna wystarczyłaby w zupełności i tak jakość z przednich aparatów będzie niższa niż głównego