Telefony

Solidne obudowy LifeProof dla Apple iPhone i iPad - odporne na uderzenia, wodę i pył

przeczytasz w 2 min.

Nie zamoknie, nie popęka

Wielu posiadaczy smartfonów doświadczyło na własnej skórze, co znaczy zamoczone, rozbite, czy też popękane urządzenie lub ekran. Wielu producentów oferuje wiele różnorakich etui, opakowań, pokrowców, lecz niestety większość jedynie wygląda, a nie realnie chroni smartfona. Rozwiązaniem prawdziwie skutecznym są obudowy firmy LifeProof.

LifeProof tworzy swoje obudowy jedynie do produktów Apple, czyli smartfonów iPhone oraz tabletów iPad. Dzięki połączeniu najnowszych technologii łączenia materiałów takich jak pochłaniające energię kinetyczną elastomerów wzmacniających włókien poliwęglanu, a także odpornych na zarysowania folii i soczewek stworzono prawdziwie wodoodporną, pyłoszczelną i solidną obudowę.

LifeProof apple ipad iphone obudowa

Dla iPada przygotowano dwuczęściową obudowę zapewniającą ochronę urządzenia w trudnych warunkach. Jak zapewnia producent, można korzystać z urządzenia zarówno w kuchni, jak i w trudnych warunkach turystyki górskiej.

Lifeproof ipad obudowa kuchniaLifeproof ipad obudowa góry

Dla iPhone'a przygotowano kilka różnych wersji obudów, które nie dość, że nie odstraszają wyglądem, co prezentuje pani poniżej, to jeszcze zapewnia ochronę nawet w dość ekstremalnych jak na tego typu urządzenia warunkach, co prezentujemy na filmach.

Lifeproof ipad obudowa elegancja kobieta

Obudowy LifeProof prezentowane były między innymi na targach IFA, gdzie mogli zapoznać się z ich możliwościami nie tylko dziennikarze, ale także zwiedzający. Urządzenia były rzucane, topione i rysowane kluczami czy innymi twardymi przedmiotami.

Firma jest tak pewna swoich produktów, że udostępniła film z miejsca, gdzie obudowy są produkowane.

Obudowy można zakupić w cenach od 299 zł (cena w Polsce) za wersje do iPhone do 159,99$ (cena w sklepie internetowym producenta) za obudowę dla iPada. Firma podaje także adres polskiego dystrybutora swoich produktów.
 

Więcej o akcesoriach dla smartfonów i tabletów:

Źródło: lifeproof, alstor

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KamilSTI
  9
  159,99$ ?? a jest jeszcze jakies etui do tej obudowy bo szkoda byłoby ją zniszczyć :)
  • avatar
   Konto usunięte
   7
   Ja zacznę ;) 3 pierwsze filmiki prezentują powody, dla których trzeba będzie się wstydzić za białego człowieka dzisiaj. Ostatni filmik prezentuje porządnych, ciężko pracująych ludzi ze wschodu, którzy nie robią z siebie idiotów.
   • avatar
    Dragonik
    1
    No tak nie ma to jak sprzedać kawałek obudowy za 300zł gratuluję:)
    • avatar
     irondick
     1
     Śmiechu warte, jak by Aplle nie mógł wyprodukować telefonu odpornego na wszystko bez obudowy. Ale ja myślę, że to po części celowa zagrywka. Nie tylko tego producenta. A może na produkcję pancernych telefonów potrzeba jakiegoś patentu który jest już zastrzeżony np. przez U.S Army?;-)
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Kolejny sposób na skubanie kasy z użytkowników SrajPhone.
      • avatar
       off_line
       0
       Raz że kosztuje w sumie telefon tez to zwiększa rozmiary i psuje wygląd.
       • avatar
        Sakret
        -1
        I tak nic nie przebije kochanej nokii 3310
        • avatar
         Konto usunięte
         -5
         W końcu może przestaną tak łatwo się niszzcyć ale i tak pozostanie apple czego ja nie tykam