Gry

Turniej CS: GO i FIFA 16 w Krakowie - impreza Komputronik Gaming

przeczytasz w 1 min.

Jesteś eSportowcem z Krakowa? W takim razie musisz wiedzieć, że już w ten weekend odbędzie się kolejna impreza z cyklu Liga Komputronik Gaming.

Komputronik Gaming Krk

Jesteś eSportowcem z Krakowa? W takim razie musisz wiedzieć, że już w ten weekend odbędzie się kolejna impreza z cyklu Liga Komputronik Gaming (powered by Intel). Powód, by wpaść do CH Bonarka znajdziesz też wtedy, jeśli sam nie bierzesz udziału w turniejach, ale branża elektronicznej rozrywki to coś, co cie kręci.

Liga Komputronik Gaming dotrze do Krakowa już w weekend, 16-17 lipca. Chętni do sprawdzenia się w FIFA 16 i Counter-Strike: Global Offensive powinni wpaść do CH Bonarka o godzinie 9.00 i zarejestrować się w turnieju. Uwaga: aby wziąć udział należy mieć zaktualizowany profil ESL oraz być mieszkańcem Krakowa – całą ideą Ligi jest bowiem reprezentowanie największych polskich miast.

Co oprócz turniejów przygotował Komputronik? Między innymi strefę free to play, w której wszyscy chętni będą mogli wypróbować gry i brać udział w konkursach z nagrodami. Na miejscu zameldują się też znani YouTuberzy, między innymi Tivolt Games, Ziemniak.tv i MrSeto. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie cyklu imprez Komputronik Gaming. O samym wydarzeniu w Krakowie przeczytacie też na facebookowym fanpage'u Komputronika.

Źródło: Komputronik

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!