• benchmark.pl
 • Gry
 • Liga Mistrzów UEFA przez kolejne 3 lata wyłącznie w serii PES
Gry

Liga Mistrzów UEFA przez kolejne 3 lata wyłącznie w serii PES

z dnia 11-06-2015
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

To FIFA słynie z ogromnej ilości licencji, ale tej być może najważniejszej ciągle jej brakuje i jeszcze przez kilka lat nic się nie zmieni.

Liga Mistrzów UEFA przez kolejne 3 lata wyłącznie w serii PES

Wprawdzie to seria FIFA cieszy się większym zainteresowaniem, ale również Pro Evolution Soccer może pochwalić się wiernym gronem sympatyków. Producent zaczyna ujawniać dla nich bardzo optymistyczne informacje.

To propozycja EA słynie z ogromnej ilości licencji, ale tej być może najważniejszej ciągle jej brakuje i jeszcze przez kilka lat nic się nie zmieni. Konami poinformowało dziś, iż przedłużyło umowę z UEFA, dzięki czemu trzy kolejne odsłony serii Pro Evolution Soccer będą zawierały rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA.

Gracze spodziewać mogą się nie tylko dedykowanych im trybów rozgrywki, ale także części pełnych sezonów klubowych. Dodatkowo Superpuchar Europy UEFA zostanie włączony do trybu Master League.

“Liga Mistrzów UEFA to najważniejsze klubowe rozgrywki piłkarskie na świecie. W związku z tym z ogromną przyjemnością ogłaszamy przedłużenie naszej umowy, na mocy której turniej ten pojawi się na wyłączność w kolejnych odsłonach serii PES.” - Sean Ratcliffe, europejski dyrektor marki

Swoją drogą PES 2016 zapowiedziane zostało nie dalej jak dwa dni temu. Twarzą gry będzie gwiazda Barcelony i reprezentacji Brazylii - Neymar. Jednocześnie nie padano większej dawki informacji, ale długo nie trzeba będzie na to czekać. Już jutro odbędzie się bowiem oficjalna prezentacja gry.


Źródło: blog.cdp, youtube

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Żaden z was się nie zna. FIFA, PES i FM to gry dla dzieciaków. Ja gram w Pet Soccer - grają w nią piłkarze, działacze, trenerzy, prezesi i kibice. To nie jest gra dla dzieci, jest dla dorosłych.
 • avatar
  Najlepsza kopanka.. mimo mniejszego budzetu moim zdaniem zostawia fife gre dla gimnazjalistow w tyle..
 • avatar
  Nie prawda, FIFA, PES, FM i Pet Soccer to gry dla dzieci, ja gram w Super Soccer Pro !!! to jest dopiero gra.
  nawet sam Komorowski w nią gra w sieci razem z Obamą xD
 • avatar
  PES i FIFA to gry dla dzieci i mniej wymagających. Ja grywam od ponad 10 lat w FM (wcześniej CM). Zresztą większość piłkarzy i trenerów też gra w FM.
  -4
 • avatar
  Sensible Soccer 96/97 i tyle w temacie