Gry komputerowe

Wargaming zmienia zasady w lidze World of Tanks - koniec nudnych meczów

przeczytasz w 1 min.

Nowy tryb Attack/Defense dokładnie ustala cele walczących ze sobą drużyn. Koniec remisów, a wraz z tym koniec nudy?

Wargaming liga logo

Gry studia Wargaming nie tylko cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem graczy „w cywilu”, ale też są ważnym elementem eSportowych potyczek na skalę światową. Firma ogłosiła dziś zmiany zasad w swojej lidze.

Już od przyszłego sezonu, forma rozgrywek w lidze Wargaming ma być bardziej przystępna i wciągająca – wszystko to dzięki wprowadzeniu nowego trybu Attack/Defense. Ten rodzaj zabawy został już przetestowany, udoskonalony i zatwierdzony przez profesjonalnych graczy World of Tanks.

Tryb Attack/Defense dokładnie ustala cele dla rywalizujących ze sobą drużyn. Jedna ma za zadanie obronę swoich dwóch baz, podczas gdy drugi zespół stara się je przejąć. Dzięki temu nie będzie możliwości zakończenia meczu remisem, a i obie ekipy będą dodatkowo zachęcane do aktywnej walki. Całość przełożyć ma się na bardziej emocjonujące widowisko.

„Ściśle współpracujemy z profesjonalnymi graczami, aby stale poprawiać turniejową rozgrywkę World of Tanks. Nowy tryb Attack/Defense jest bezpośrednim rezultatem tej współpracy i znacząco poprawi zarówno przyjemność płynącą z rozgrywki, jak i przyjemność z oglądania” – zapowiada Mohamed Fadl z Wargaming.

Wargaming liga zmiany

Źródło: Wargaming

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marked
  0
  Dobry pomysł.Bitwy na tego typu turniejach często są schematyczne i przez to nudne.
  • avatar
   danio1611
   -1
   gj wg
   • avatar
    Balrogos
    0
    A gdzie Tiery 10? ktore farmilem 2 Lata do takich rzeczy miedzy innymi?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Zdobywanie i obrona baz? No to szybko na to wpadli. Ja w coś podobnego się bawiłem już jakieś 10 lat temu w UT2003/2004. ;-)