Mobile

Gamepad Logitech PowerShell dla smartfonów Apple iPhone

przeczytasz w 1 min.

Urządzenie wydaje się konstrukcją przemyślaną, która rzeczywiście może uprzyjemnić zabawę na smartfonach Apple.

Logitech PowerShell gamepad

Jakiś czas temu udostępniony został system iOS 7. Wśród nowości, jakie przyniósł użytkownikom smartfonów z logo nadgryzionego jabłka, znalazła się możliwość współpracy z zewnętrznymi kontrolerami. Szybko okazało się, że jednym z pierwszych producentów planujących taki gadżet jest Logitech, który właśnie zaprezentował swoje dzieło.

Nieoficjalne doniesienia pojawiały się już od kilku tygodni, ale dopiero teraz doczekaliśmy się oficjalnej premiery. Logitech PowerShell, bo właśnie na taką nazwę sie zdecydowano, wydaje się konstrukcją przemyślaną, która rzeczywiście może uprzyjemnić zabawę na smartfonach Apple.

Gamepad wyposażony został w krzyżak, cztery przyciski akcji oraz dwa spusty. Co ważne, producent umieścił w nim również akumulator o pojemności 1500 mAh, dzięki czemu cały zestaw powinien wystarczyć na dłuższą chwilę rozgrywki. Warto dodać też, że po umieszczeniu smartfona w miejscu dla niego przeznaczonym cały czas korzystać będzie można z przycisków zmiany głośności, kamery czy wejścia słuchawkowego.


Gamepad Logitech PowerShell dostępny jest już w przedsprzedaży na stronie producenta. Jego cena wynosi 99 dolarów. Wspomnieć trzeba, że przygotowane zostało ono do współpracy z 3 urządzeniami - iPhone 5S, iPhone 5 oraz iPod touch 5 generacji.

Źródło: vr-zone, logitech

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  lelum
  7
  89.99 GBP sporo jak na razie, Vite sie ma za te kase.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Podobne, tylko nie Logitecha są tańsze i pasują do większej ilości telefonów :) Choćby Moga AcePower
   • avatar
    XaRaDaS
    1
    Już Chińczycy sprzedają podobny za 1/3 cenę :D
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Czemu Logitech nie zrobi pada dla Andruta?
     Takiej firmie zasadniczo można zaufać. Myślę by kupić pada do mojego Note 2 tyle, że boję się jakości działania takiego obcego sprzętu z Allegro. Co jak co ale logo takiej firmy zawsze trochę uspokaja.