Gry

LucasArts i G4 dementują wczorajsze doniesienia

przeczytasz w 1 min.

Wczoraj informowaliśmy o pogłoskach, które pojawiły się w Internecie odnośnie hucznej premiery interfejsu Xbox Experience oraz prawdopodobnego wydania gry Star Wars: Unleashed na komputery PC. Tym razem na reakcje zainteresowanych firm nie trzeba było długo czekać.
I tak wydawca najnowszego tytułu z uniwersum Gwiezdnych Wojen – studio LucasArts, w oficjalnym komunikacie jednoznacznie stwierdziła, że nie ma w planach pecetowej edycji Star Wars: Unleashed, zaś wypowiedź Vik’a Sokal’a z Pixelux Entertainment dotyczyła najprawdopodobniej samego silnika fizycznego gry – Digital Molecular Master. W ten sposób prysły nadzieje na ujrzenie tejże produkcji na naszych domowych „blaszakach”. W każdym razie, na pewno nie w tym roku.
Drugie dementi wystosowała telewizja G4, która miałaby odegrać znaczącą role w ponownej premierze konsoli Xbox 360 z najnowszym interfejsem Xbox Experience. G4 zaprzeczyła bowiem jakoby miała w planach zorganizowanie wspólnie z Microsoftem 5-godzinej telewizyjnej akcji promocyjnej w dniu 25 września. I choć informacja ta wygląda nieciekawie w świetle wczorajszych „rewelacji”, to jednak milczenie Microsoftu może wskazywać, że coś jest na rzeczy. Czas pokaże:)
 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    No i ch... bombki strzelił. Trzeba się będzie obejść smakiem. Nie kupię sobie konsoli żeby w to zagrać, a przy emulacji już gra nie będzie tak fajna. SZKODA.