Gry

Mafia II w terminie, Max Payne opóźniony

przeczytasz w 1 min.

Firma Take-Two potwierdziła wczoraj przybliżone daty premier swoich najważniejszych tytułów 2010 roku. Niestety, nie wszystkie ukażą się zgodnie z planem.

Firma Take-Two opublikowała wczoraj sprawozdanie finansowe za czwarty kwartał fiskalny 2009 roku. Wraz z nim pojawiło się oficjalne potwierdzenie, że jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów przyszłego roku – Mafia II ukaże się we wcześniej planowanym terminie tj. w  pierwszej połowie 2010 r.

Wielkim „opóźnionym” okazał się natomiast kolejny Max Payne, którego produkcją zajmuje się aktualnie studio Rockstar Vancouver. Tytuł ten wcześniej planowany na pierwszy kwartał 2010 roku zadebiutuje na rynku dopiero w czwartym kwartale fiskalnym 2010 roku czyli w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2010 r.

W sprawozdaniu finansowym Take-Two przypomniało także o grach, które mają już ściśle określone daty premier. Są to oczywiście BioShock 2 (9 lutego 2010 r.) oraz Red Dead Redemption (27 kwietnia 2010 r.).

Co ciekawe, w sprawozdaniu Take-Two pojawiła się również informacja o opóźnieniu jeszcze jednej, wysokobudżetowej produkcji (AAA), której tytuł pozostaje jednak nadal tajemnicą. Jak można było się spodziewać ta wiadomość najbardziej zaintrygowała graczy. W Sieci zawrzało. Jedni twierdzą, że chodzi o nową odsłonę serii GTA, a inni - że o nieokreślony tytuł z cyklu Duke Nukem. Na tę chwile możemy jedynie snuć domysły. Miejmy jednak nadzieje, że już wkrótce dowiemy się czegoś bardziej konkretnego.

Źródło: Shacknews.com, VG247.com

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szawel
  0
  Max Payne wygląda jak wyrwany z COD MW2, albo odwrotnie.
  Mafia II będzie pewnie najbardziej udanym tytułem z wyżej podanych.
  Co do AAA. Nie chce mi się wierzyć, że tak szybko wydaliby GTA V skoro cały czas zarabiają na GTA IV. Z kolei Duke.... ktoś jeszcze wierzy, że to wyjdzie? Do tego jeśli nawet wyjdzie to będzie klapą roku.
  • avatar
   19arek93
   0
   MAX z tego co widzę stracił cały swój klimat. Teraz to będzie gra jak każda inna: znajdź, zabij, znajdź, zabij. Wielka szkoda patrząc na to jaki działała na emocje pierwsza część.
   • avatar
    Huntcold99
    0
    Zapowiada się ciekawie, Mafia będzie ciekawym tytułem jak zresztą jedynka
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     mafia wymiecie wszystko!
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      co to za termin wydania "pierwsze polrocze 2010"?! z taka dokladnosci to ja moge wskazac date wydania polowy gier planowanych na 2010
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       dlaczego wychodza podwojne posty??????? :-|
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Mafie to kupuje odrazu w dniu premiery :)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Wszyscy czekają na Mafie II która zastąpi zepsute GTA IV... : P