Gry na konsole

Mario i Kórliki na nowych filmach [AKT. - tryb kooperacji]

przeczytasz w 1 min.

Gra Mario+Rabbids: Kingdom Battle doczekała się nowego zwiastuna, a Game Informer uzupełnił go o zapis rozgrywki. Jest na co czekać.

Aktualizacja [04.08.2017]: Jeśli jeszcze nie dość wam Mariana i ekipy szalonych Kórlików, to Ubisoft ma dla was coś jeszcze. Jest to mianowicie 12-minutowy zapis rozgrywki z trybu kooperacji dla dwóch osób, który ma być jedną z najmocniejszych stron gry Mario+Rabbids: Kingdom Battle. Na filmie możemy zobaczyć jak to wygląda, a przy okazji posłuchać, co na ten temat mają do powiedzenia bez wątpienia dobrze poinformowani David Soliani (dyrektor kreatywny) oraz Xavier Manzanares (główny producent):

News [02.08.2017]: Pod koniec tego miesiąca posiadacze Nintendo Switch wyruszą w podróż, której celem jest ocalenie Grzybowego Królestwa. W walce z groźnymi przeciwnikami siły połączą Mario, jego stała ekipa oraz Kórliki. Opublikowany przez Ubisoft nowy zwiastun jest zapowiedzią emocjonujących potyczek.

Mario+Rabbids: Kingdom Battle to jedna z najgłośniejszych tegorocznych premier na Nintendo Switch. Ubisoft podjął się zadania polegającego na stworzeniu kolorowego erpega, opierającego się na trzech podstawowych elementach rozgrywki: eksploracji, rozwiązywaniu logiczno-zręcznościowych zadań oraz wspomnianej już walce, która będzie odbywać się w turach.

W klimat produkcji wprowadza nowy zwiastun zatytułowany „Upiór w Opierze”:

Choć może nie widać tego na pierwszy rzut oka, gra Mario+Rabbids: Kingdom Battle wykorzystuje technologię Snowdrop (tę z The Division). Dzięki temu niezwykle kolorowy świat jest zarazem bardzo szczegółowy oraz podatny na efektowną destrukcję. 

Jeśli macie ochotę spojrzeć na to, jak wygląda sama rozgrywka, poniższy film od Game Informer powinien okazać się pomocny:

Rynkowy debiut gry Mario+Rabbids: Kingdom Battle odbędzie się 29 sierpnia. Według nas to jedna z nagorętszych premier drugiej połowy tego roku.

Źródło: Ubisoft, Game Informer

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  IVPANVZERVI
  0
  Chyba Króliki, błąd w tytule, a nie "Kórliki" :)
  • avatar
   echnat0n
   0
   Mario i kórwiki?
   • avatar
    Foxy the Pirate
    0
    Jest i nowe mario.