Gry

Mass Effect 2: dla kolekcjonerów nieco później

przeczytasz w 1 min.

Mamy złą wiadomość dla najbardziej oddanych fanów najnowszej odsłony kosmicznej sagi BioWare.

Polski oddział Electronic Arts poinformował właśnie, że związku z nieoczekiwanymi problemami w procesie produkcji artbooków wchodzących w skład Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 2 wersja PC tejże gry trafi do sprzedaży bez artbooków.

Jak podaje polski oddział koncernu artbooki pojawią się najprawdopodobniej dopiero w tygodniu po premierze gry. Aby zaspokoić wysokie wymagania osób, które mimo wszystko zdecydują się zakupić Edycje Kolekcjonerską Mass Effect 2 brakujące artbooki  zostaną im udostępnione w następujący sposób:

 • klientom, którzy zakupili Edycję Kolekcjonerską PC przez Internet w sklepach Gramer.pl oraz Empik.com z dostawą do domu - artbooki zostaną przesłane bezpłatnie w momencie ich dostępności
 • klienci, którzy zakupią Edycję Kolekcjonerską PC w salonach Empik, będą mieli możliwość odbioru artbooka bezpłatnie w punkcie Info za okazaniem paragonu
 • klienci, którzy zakupią Edycję Kolekcjonerską PC poprzez Empik.com z opcją odbioru z salonie będą mieli możliwość odbioru artbooka bezpłatnie w punkcie Info za okazaniem paragonu.

Niestety, opóźnienie dotknie również Edycję Kolekcjonerską Mass Effect 2 w wersji na konsole Xbox 360. Data premiery tego wydania gry ma zostać podana w najbliższym czasie. Zgodnie jednak z przewidywaniami opóźnienie nie powinno przekroczyć tygodnia.

W związku z zaistniałą sytuacja polski oddział EA poinformował, że klienci, którzy złożyli zamówienie na taką wersję gry w sklepach Gramer.pl lub Empik.com mają możliwość zmiany swojego zamówienia na edycję zwykłą. Jeśli jednak zdecydują się poczekać na dostawę Edycji Kolekcjonerskiej, w ramach rekompensaty otrzymają bezpłatną przesyłkę.

Electronic Arts Polska przeprasza graczy za wszelkie niedogodności związane z tą nieprzewidzianą sytuacją, wierząc jednocześnie, że proponowane rozwiązanie jest najkorzystniejszym z możliwych.

Źródło: informacja prasowa EA Polska

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  XaRaDaS
  0
  No i kolejna gra na Xkloca z Xbox Live, a u nas to nie działa, ale kampania "Nie przerabiam-nie kradnę" w toku, już 4 odcinki się pokazały i jak na razie to 2 środkowe, są skierowane dla kretynów i przedstawiane przez debili. Jeden się okładkami smaruje po ciele i tapla się w okładkach na łóżku - nowe zboczenie, drugi natomiast preferuje wyszukaną kuchnię orientalna z ekskrementami.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Na szczęście, jak ktoś kupuje grę na Zachodzie, tot akich problemów nie ma. A mając do wyboru wersja PC albo wersja X360, to wybór jest jasny i prosty :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    microsoft jest smieszny z ta swoja kampania bo po co ludzie maja nie przerabiac konsol jak i tak nie moga grac przez neta