Gry

Mass Effect zmierza na iPhone’a

przeczytasz w 1 min.

Jak donosi dziś serwis joystiq.com jedna z najlepszych gier z gatunku action-rpg ostatnich kilkunastu miesięcy – Mass Effect zostanie wydana w wersji przeznaczonej na iPhone’a i iPod’a Touch. Oczywiście nie chodzi tu o znaną nam już z konsoli Xbox 360 i komputerów PC produkcję, lecz o zupełnie nową grę, powiązaną z uniwersum Mass Effect’a. Tym razem naszym bohaterem  będzie super żołnierz - Jacob Taylor, którzy przypadkiem odkrywa nowy spisek zagrażający wszystkim cywilizacjom. Jak możecie się przekonać po pierwszych zdjęciach pochodzących z gry całość oprawy graficznej utrzymana będzie w stylu znanym z kreskówek.

Zgodnie z informacjami podanymi przez redaktorów joystiq.com Mass Effect: Jacob’s Story będzie najprawdopodobniej czymś w rodzaju wprowadzenia do drugiej części Mass Effect zmierzającej na konsole (na razie jedynie Xbox 360) i PC.  Co więcej, jeśli tylko opisywana produkcja odniesie sukces to należy się spodziewać, że koncern Electronic Arts wraz z BioWare rozszerzą uniwersum Mass Effect tworząc kolejne tytuły z tejże serii.

Gra zapowiada się ciekawie, choć już teraz wiadomo, że nie dane nam będzie zbyt długo się w nią bawić. Przybliżony czas rozgrywki wynosi bowiem około 2 godzin. Być może właśnie ten fakt zadecydował również o braku (jak na razie) zapowiedzi tejże gry na inne przenośne konsole – PSP czy Nintendo DS.


 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  bardziej to wyglada jak Alien Breed
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Pewnie i tak wyjdzie z tego jakaś przeciętna gra, to już wole sobie w mario bros z NES-a czy mario deluxe z GBC na telefonie pograć :D