Telewizory

Masz telewizor Samsung Smart TV? Odbierz prezent na jesienne i zimowe wieczory

przeczytasz w 1 min.

Wieczory i noce są coraz dłuższe – nie chce się więc wychodzić z domu i… może wcale nie trzeba. Program Samsung Smart Pack powrócił, a to oznacza, że posiadacze telewizorów tego południowokoreańskiego producenta mogą bez dodatkowych opłat skorzystać z usług VOD.

W tej edycji udział mogą wziąć właściciele telewizorów Samsung Smart TV z roku 2019, 2018 i 2017, o ile tylko na ich urządzeniach jest dostępna aplikacja Smart Pack i o ile pospieszą się na tyle, by zmieścić się w ograniczonej puli. Dlaczego warto? 

Ponieważ to nic nie kosztuje, a można zdobyć jeden z dwóch prezentów. Pierwszym z nich jest miesięczny dostęp do usługi FilmBox Live, w której czeka na nas przeszło 3000 filmów i seriali oraz kanały TV do oglądania na żywo. Co więcej później płaci się tylko 14,99 zł za miesiąc (a nie 19,90 zł – jak bez promocji). Drugim zaś 30-złotowy voucher na wypożyczenia filmów z katalogu CHILI.

Samsung Smart Pack 2019

Co trzeba zrobić, aby aktywować pakiet Samsung Smart Pack?

  • Włącz aplikację Samsung Smart Pack na telewizorze, 
  • wciśnij przycisk „Sprawdź”, akceptując regulamin 
  • i odbierz prezent, potwierdzając wybór na ekranie.

Jedna i druga usługa oferuje obszerny katalog, w którym nie brakuje filmów i seriali z żadnej kategorii: od zabawnych komedii, przez wzruszające dramaty, trzymające w napięciu thrillery i straszne horrory, po emocjonujące kino akcji. 

Jeśli chcecie poznać dodatkowe informacje, to zajrzyjcie na oficjalną stronę programu

Źródło: Samsung Polska

Warto zobaczyć również inne newsy o telewizorach Samsung:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!