• benchmark.pl
  • Gry
  • Max Payne 3 After the Fall: pierwsza, darmowa część komiksu o bohaterze już dostępna
Gry

Max Payne 3 After the Fall: pierwsza, darmowa część komiksu o bohaterze już dostępna

przeczytasz w 1 min.

Poznaj historię bohatera gry

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Rockstar Games udostępniła kilka dni temu pierwszą z trzech części komiksu o przygodach Max Payne'a.

Komiks traktuje o wydarzeniach, które miały miejsce od momentu zakończenia ostatniej części gry, aż do tych, które rozpoczynają najnowszą jej odsłonę. Przybliża wszystko to, co działo się w tym czasie z bohaterem, oraz co spowodowało takie, a nie inne jego kroki, czyli wyjazd do Brazylii.

Poza tym, przedstawiona tu historia umożliwia nieco bliższe poznanie tego, jak wyglądała młodość Maxa i co przyczyniło się do tego, że jego życie potoczyło się w określonym kierunku.

max payne 3 gra komiks

Scenariusz stworzył Dan Houser z Rockstar Games oraz Sam Lake z Remedy. Jeśli chodzi natomiast o stronę graficzną, to zadbał o nią głównie Fernando Blanco oraz Greg Horn, który odpowiadał za stworzenie okładki.

Pierwszą część komiksu oznaczono podtytułem "After the Fall" i jest ona dostępna w formie elektronicznej na internetowej stronie Rockstar Games poświęconej grze Max Payne 3. Warto dodać, że jest ona darmowa, w przeciwieństwie do nadchodzących dwóch pozostałych. Dla największych fanów serii przygotowano także limitowaną wersję papierową.

max payne 3 komiks okladka

Wydaje się, że tego typu propozycja Rockstar Games może umilić tylko czas oczekiwania na grę Max Payne 3. Ta, jak wiadomo, już w połowie maja na konsole oraz 1 czerwca na PC.
 

Więcej o Max Payne 3:

Źródło: rockstargames

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    DarioX7
    2
    ciekawe czy zekranizują nowego Maxa :P