• benchmark.pl
 • Gry
 • Gra Medal of Honor: Warfighter otrzyma dodatek nawiązujący do Bin Ladena - data premiery
Gry

Gra Medal of Honor: Warfighter otrzyma dodatek nawiązujący do Bin Ladena - data premiery

przeczytasz w 1 min.

Dla niektórych nawet darmowy

Doszło już do tego, że rozszerzenia zapowiadane są przed premierami samych gier. Co prawda nie jest to jeszcze normą, ale w przypadku Medal of Honor: Warfighter stało się to faktem.

Gdy tylko potwierdzono prace nad tą właśnie grą, zaczęły się pytania, czy pojawi się w niej motyw Bin Ladena. Twórcy zdecydowali się początkowo nie poruszać tego kontrowersyjnego tematu, ale teraz najwidoczniej zmienili zdanie.

Dodatek "Hunt" nawiązywał będzie do filmu "Zero Dark Thirty", który opowiadać ma o trwających kilka lat poszukiwaniach Bin Ladena przez amerykańskich żołnierzy.

Medal of Honor: Warfighter gra dodatek Hunt

Dla graczy oznaczało będzie to tyle, że otrzymają dwie mapy do trybu multi z miejscami znanymi z rzeczywistości, tymi, w których podobno ukrywał się Bin Laden.

The Darra Gun Market oraz Chitral przyniosą walki w małym miasteczku zdominowanym przez handlarzy bronią oraz górzystych rejonach północnego Pakistanu.

Dodatek zostanie udostępniony 17 grudnia (premiera gry w październiku). Osoby, które zdecydują się na przedpremierowe zamówienie Medal of Honor: Warfighter otrzymają go za darmo. Inni będą natomiast musieli wydać 9,99 dolarów.
 

Więcej o Medal of Honor: Warfighter:

Źródło: vg247

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nvminer
  2
  Szkoda, że grę rozdzielą na kilka dodatków. Nie wiem czy to jakaś moda, czy po prostu chcą mieć maksymalny zysk. Szkoda tylko, że o podzieleniu gry z radością mówią jeszcze przed jej wydaniem. Mnie ta wiadomość trochę odrzuciła, bo wolałbym kupić jedną pełną grę, a nie kilka porozrzucanych kilka razy drożej
  • avatar
   RexRX
   1
   Może wyjdzie Medal of Honor Premium Edition.
   • avatar
    Lightning
    0
    Sądząc po motywie nawiązującym do Bin Ladena wnioskuję, że coś strasznie naciągany ten dodatek. Widać pomysły sie kończą.