Gry

Media Markt potwierdza obecność na PGA 2017

przeczytasz w 1 min.

Jeśli będziecie na PGA 2017, koniecznie odwiedźcie halę numer 7 – możecie wygrać (lub kupić o wiele taniej) sprzęt, a także przybić piątkę z idolami.

Przechodząc się po halach Poznań Game Arena 2017, miłośnicy elektronicznej rozrywki odnajdą garść atrakcji na stanowisku Media Markt. Podobnie jak w ubiegłym roku, pojawią się półki sklepowe oraz scena.

Nie tylko jedno stoisko, ale cała hala będzie należała do Media Markt. Odwiedzający tegoroczne PGA będą mogli w niej zrobić zakupy: wyposażyć się w sprzęt takich producentów jak Razer, Genesis, Fury, Seagate, Trust, SteelSeries, LG, Hama, HyperX czy Creative – oczywiście korzystając ze specjalnych rabatów. 

Niektórzy szczęśliwcy wyjdą z hali numer 7 bogatsi o gamingowe produkty, choć nie uszczuplą swoich portfeli ani o złotówkę, a to dlatego, że zaplanowano całą serię konkursów. Odbędą się też prezentacje nowych urządzeń.

PGA MM gry

W strefie Media Markt pojawi się również 20 stanowisk, na których będzie można sprawdzić (nieujawnione jeszcze) gry. Zaproszeni zostali także liczni goście, na czele z gwiazdami YouTube’a, Twitcha i e-sportu – między innymi Isamu, Nervarien, Leo, Kubon, Leh, LJay, NrGeek, CTSG, CichyWuj, Dorianlych i Namidonobaka. 

Z kolei fani cosplayu (czy raczej cosplayerek) będą mieli okazję, by zrobić sobie zdjęcia – obecność potwierdziły już: Shiroi Ookami, Mai Linh i Arshania.

PGA MM cosplay

Poznań Game Arena 2017 rozpocznie się 6 października i potrwa trzy dni.

Źródło: Media Markt

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adamxyz4
  5
  Zaproszeni zostali także liczni goście, na czele z gwiazdami YouTube’a, Twitcha i e-sportu – między innymi Isamu, Nervarien, Leo, Kubon, Leh, LJay, NrGeek, CTSG, CichyWuj, Dorianlych i Namidonobaka. Sorki za copy paste ale co to za gwiazdy ??
  • avatar
   Gatts-25
   -1
   Ja od czasu do czasu zaglądam to TWITCH.TV a ,że grałem w League of Legends to z pewnością wiele osób już wie ,które "STRIMY" oglądam ale tylko dlatego by zobaczyć czym różni się CASUAL DIAMOND/MASTER od CHALLENDŻERÓW ,którymi oni są.
   Jak dalej nie kojarzycie o Kogo chodzi to wymienię dwie osoby z nich czyli "Nervarien ,Kubon" i nie wywołują we Mnie jakiś wielkich emocji po za tym ,że mają tyle czasu ,żeby poświęcić się swojemu hobby.Sam planuję na youtubie pokazać ,że nie trzeba grać długo w gry kooperacyjne żeby nawet nie "ogarniając" animka być pomocnym dla drużyny.
   Nie raz się dziwiłem określeniom ,że ma 3lv a już "GANKUJE" linię przecież traci expa nie zabijając minionków i to z ust CZALENDŻERÓW.
   Wiele w tej gdzie zależy od szczęścia bo często musisz być tym co prowadzi drużynę do zwycięstwa dlatego ludzie przenoszą się na EUW ,czy inne serwery gdy mieszkają po za Polską bo w EU NE jest przyzwolenie ,żeby PLATYNA mogła prezentować poziom BRĄZU.
   Od roku czasu nie gram z powodu braku czasu ale być może przyszły sezon spróbuję na CZALENDŻERA.

   PS:
   Pozdrawiam fanów gier takich jak World of Warcraft czy League of Legends zwłaszcza PVP.
   • avatar
    Gatts-25
    0
    Skasowany
    • avatar
     RexRX
     0
     Z tym o wiele taniej to bym się nie zgodził bo byłem w zeszłym roku 30 min po wyjściu z targów w Saturnie i różnica cenowa wynosiła ledwo 10 PLN (jak patrzałem na słuchawki od SteelSeries)
     • avatar
      KMyL13
      0
      "Zaproszeni zostali także liczni goście, na czele z gwiazdami YouTube’a, Twitcha i e-sportu – między innymi Isamu, Nervarien, Leo, Kubon, Leh, LJay, NrGeek, CTSG, CichyWuj, Dorianlych i Namidonobaka. "

      Jak przeczytałem "Isamu" to przed monitorem powiedziałem "ta patola?!"
      Dalej jest Nervarien - patola to to nie jest, dobrze gra w LoL'a itp., ale IMO streamer z niego słaby. Grać gra dobrze, ale jego streamowanie mnie wynudzało, a jak zaczynał czasem opowiadać swoje przemyślenia to mnie czasem skręcało. Ale o wiele lepiej niż ten Isamu.
      Dalej był Leo, którego nie kojarzę, ale wzrokowo dostrzegłem kolejnego Kubona - ze dwa razy zajrzałem na jego stream i jego poziom kultury/wysławiania się mnie odrzucił.

      Nie będę wrzucał reszty do jednego wora z powyższą wyjątkową dwójką (do Nervariena negatywnie nie podchodzę), ale już mi się odechciało... Mam nadzieję, że reszta tych "specjalnych gości" (zwłaszcza cosplay) będzie o wile bardziej wartościowa - na ten moment nie kojarzę ani jednej osoby z tej reszty, ale wystarczy że wyplewili, albo nie mieli takiej gimbazowej mentalności i to już wystarczy...