Gry

Metal Gear Online - przygotowania do ponownego rozruchu

przeczytasz w 0 min.

Jak zapewne wiecie, pierwsza próba uruchomienia beta wersji MGO spełzła na niczym z uwagi na ogromne zainteresowanie graczy ową sieciową wersją jednej z najsłynniejszych serii gier w historii. Serwery nie wytrzymały "oblężenia" i padły zaraz po starcie. Konami nie mogło zrobić nic innego jak tylko przeprosić graczy za zaistniałą sytuacje i przesunąć start do czasu uporania się z problemami technicznymi.

Czas na dobrą informację - istnieje duże prawdopodobieństwo, iż ponowny rozruch serwerów nastąpi już jutro około godziny 8 rano naszego czasu. Wskazywałby na to opublikowana dziś aktualizacja gry oznaczona numerkiem 1.2 (aktualnie nie jest wiadomo jakie zmiany ona przynosi). Warto zrobić update gry przed startem usługi, bo kto wie jak będzie wyglądała sytuacja im bliżej godziny "Zero":) Miejmy nadzieje, że nie będziemy świadkami ponownego falstartu tego naprawdę dobrze zapowiadającego się tytułu.


Aktualizacja (16:17) Okazało się, że start usługi odbył się wcześniej niż zakładano i serwery ruszyły dosłownie parę minut temu. Jeśli więc ktoś z Was jest zainteresowany tą grą powinien szybko dokonać rejestracji i ściągnąć niezbędne poprawki. Walka zaczyna się na dobre.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login