• benchmark.pl
 • Gry
 • Microsoft Flight beta - ruszyły zapisy do legendy symulatorów
Gry

Microsoft Flight beta - ruszyły zapisy do legendy symulatorów

przeczytasz w 1 min.

Microsoft Flight i powrót klasyka

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i znanych serii symulatorów lotniczych, Microsoft Flight Simulator, którego ostatnia odsłona miała miejsce sześć lat temu, nareszcie nadlatuje w nowej grze zatytułowanej, a jakże - Microsoft Flight.

Co prawda na razie chodzi jedynie o zapisy do testów wersji beta, które ruszą w styczniu 2012 roku, a Microsoft nie podaje daty premiery gry, ale możemy być już pewni, że dla fanów symulatorów lotniczych zbliża się wielkie święto.


Kapitan Wrona będzie z nas jeszcze dumny

Przedstawiciele giganta z Redmond informują jednocześnie, że najnowszy Flight będzie przystępniejszy dla osób, które nie są obeznane z wolantem i przepustnicą, chociaż oczywiście gra ma przede wszystkim spełnić oczekiwania wieloletnich fanów serii. Bezkompromisowych graczy, którzy nadal trzymają na ścianach pożółkłe plakaty Flight Simulator X oraz duże zdjęcie Kapitana Wrony, zapewne ucieszą powyższe wieści. Należy jeszcze nadmienić, że do testów dołączyć mogą jedynie posiadacze konta Windows Live ID. Symulator przeznaczony jest oczywiście na platformę PC.


A tymczasem można pokibicować polskiej ekipie na 2011 Virtual Festival of Aerobatic Teams

Jeżeli ktoś chciałby już teraz poczuć lotnicze emocje związane z komputerowymi symulacjami lotniczymi, ma niepowtarzalną okazję wziąć udział w Wirtualnych Międzynarodowych Pokazach Lotniczych, które rozpoczęły się w piątek i potrwają do niedzieli. W aktualnej edycji, jak co roku, występuje również bardzo mocna ekipa z Polski. Szczegółowy plan lotów tutaj

Więcej o grach:


Źródło: ign

Komentarze

26
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Ile nocy się przesiedziało nad X. Wreszcie bedzie mozna zrobic powtórkę.
  • avatar
   Silent83PL
   5
   I nie trzeba było innych, fani sami postarali się o tysiące dodatków przedłużających rozrywkę. Obecnie mój FSX waży 150GB - kilkaset samolotów/helikopterów + realistyczne textury ziemi,chmur i wody.
   Odwzorowana w 99% powierzchnia globu (zdjęia satelitarne) + warunki pogodowe aktualizowane na bieżąco. Czego chcieć więcej?
   • avatar
    eryk1310
    -6
    ładnie wygląda ,ale nielubie symulatorów latania ;;/)
    • avatar
     Konto usunięte
     -9
     A ktoś w to w ogóle jeszcze gra? Rozumiem symulatory kosmiczne ale te Micosoftu to były nudy.
     • avatar
      radomiak.wojtek
      0
      Literówka w tytule :P
      • avatar
       Michur
       0
       Tylko, żeby nie robili pod xboxa:)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Tak, pełno akcesoriów, a ostatni Microsoft Flight Simulator, bodajże X, miał premierę ile? 6, 7 lat temu.
        • avatar
         Silent83PL
         0
         @Mocek
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Technika nie stoi w miejscu. Chcesz powiedzieć, że kilkadziesiąt GB tekstur zastąpi nową grę? Oczywiście symulacje nie bazują na fikuśnej grafice, ale czas nie stoi w miejscu nawet dla symulatorów lotniczych. A skoro powstaje ich tak mało, widać nie cieszą sie popularnością albo jest to zbyt mały, nieopłacalny dla deweloperów rynek.
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Nie mogę się doczekać! Interesuje mnie jak będzie wyglądała gra pod względem fizyki i odwzorowania warunków lotu szybowcem :) Chętnie bym się "pobujał" nad swoim miastem i okolicą. Co do poprzedniej części - u nas podczas kursu samolotowego często z niej korzystano + wolant, pedały, przepustnica. Jednak w wypadku szkolenia szybowcowego prym wiódł Condor :)