• benchmark.pl
 • Gry
 • Microsoft Flight beta - ruszyły zapisy do legendy symulatorów
Gry

Microsoft Flight beta - ruszyły zapisy do legendy symulatorów

z dnia
Andrzej Sitek | Redaktor serwisu benchmark.pl
26 komentarzy Dyskutuj z nami

Microsoft Flight i powrót klasyka

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i znanych serii symulatorów lotniczych, Microsoft Flight Simulator, którego ostatnia odsłona miała miejsce sześć lat temu, nareszcie nadlatuje w nowej grze zatytułowanej, a jakże - Microsoft Flight.

Co prawda na razie chodzi jedynie o zapisy do testów wersji beta, które ruszą w styczniu 2012 roku, a Microsoft nie podaje daty premiery gry, ale możemy być już pewni, że dla fanów symulatorów lotniczych zbliża się wielkie święto.


Kapitan Wrona będzie z nas jeszcze dumny

Przedstawiciele giganta z Redmond informują jednocześnie, że najnowszy Flight będzie przystępniejszy dla osób, które nie są obeznane z wolantem i przepustnicą, chociaż oczywiście gra ma przede wszystkim spełnić oczekiwania wieloletnich fanów serii. Bezkompromisowych graczy, którzy nadal trzymają na ścianach pożółkłe plakaty Flight Simulator X oraz duże zdjęcie Kapitana Wrony, zapewne ucieszą powyższe wieści. Należy jeszcze nadmienić, że do testów dołączyć mogą jedynie posiadacze konta Windows Live ID. Symulator przeznaczony jest oczywiście na platformę PC.


A tymczasem można pokibicować polskiej ekipie na 2011 Virtual Festival of Aerobatic Teams

Jeżeli ktoś chciałby już teraz poczuć lotnicze emocje związane z komputerowymi symulacjami lotniczymi, ma niepowtarzalną okazję wziąć udział w Wirtualnych Międzynarodowych Pokazach Lotniczych, które rozpoczęły się w piątek i potrwają do niedzieli. W aktualnej edycji, jak co roku, występuje również bardzo mocna ekipa z Polski. Szczegółowy plan lotów tutaj

 

Więcej o grach:


Źródło: ign

Komentarze

26
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ile nocy się przesiedziało nad X. Wreszcie bedzie mozna zrobic powtórkę.
 • avatar
  I nie trzeba było innych, fani sami postarali się o tysiące dodatków przedłużających rozrywkę. Obecnie mój FSX waży 150GB - kilkaset samolotów/helikopterów + realistyczne textury ziemi,chmur i wody.
  Odwzorowana w 99% powierzchnia globu (zdjęia satelitarne) + warunki pogodowe aktualizowane na bieżąco. Czego chcieć więcej?
 • avatar
  ładnie wygląda ,ale nielubie symulatorów latania ;;/)
  -6
 • avatar
  A ktoś w to w ogóle jeszcze gra? Rozumiem symulatory kosmiczne ale te Micosoftu to były nudy.
  -9
 • avatar
  Literówka w tytule :P
 • avatar
  Tylko, żeby nie robili pod xboxa:)
 • avatar
  Tak, pełno akcesoriów, a ostatni Microsoft Flight Simulator, bodajże X, miał premierę ile? 6, 7 lat temu.
 • avatar
  @Mocek
 • avatar
  Technika nie stoi w miejscu. Chcesz powiedzieć, że kilkadziesiąt GB tekstur zastąpi nową grę? Oczywiście symulacje nie bazują na fikuśnej grafice, ale czas nie stoi w miejscu nawet dla symulatorów lotniczych. A skoro powstaje ich tak mało, widać nie cieszą sie popularnością albo jest to zbyt mały, nieopłacalny dla deweloperów rynek.
 • avatar
  Nie mogę się doczekać! Interesuje mnie jak będzie wyglądała gra pod względem fizyki i odwzorowania warunków lotu szybowcem :) Chętnie bym się "pobujał" nad swoim miastem i okolicą. Co do poprzedniej części - u nas podczas kursu samolotowego często z niej korzystano + wolant, pedały, przepustnica. Jednak w wypadku szkolenia szybowcowego prym wiódł Condor :)