Internet

Microsoft: kolejna awaria usług z Windows Live

przeczytasz w 1 min.

W ubiegłym miesiącu internauci zostali pozbawieni możliwości korzystania z dwóch usług oferowanych przez Microsoft: Office 365 oraz Microsoft CRM. Przerwa w dostawie trwała kilka godzin. Następnie usterki usunięto, a użytkownikom zaproponowano rekompensaty.

Jednakże na tym nie skończyły się problemy korporacji. W czwartek przestał działać Hotmail oraz SkyDrive. Skorzystać nie można było także z kilku innych opcji serwisu Windows Live.

Windows Live Logo

I ten błąd naprawiono po kilku godzinach. Chris Jones, wiceprezes mającego konkurować z Google portalu wyjaśnił, iż do przywrócenia działania witryn konieczna była propagacja DNS.

Jak na razie Windows Live funkcjonuje prawidłowo. Jednak ciężko z pełnym przekonaniem stwierdzić, że ten stan potrwa nieco dłużej, niż przez miesiąc.
 

Więcej o Microsoft:

Źródło: eWeek

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Po premierze w8 na pewno wszystko się poprawi, wystarczy mały upgrade twojego systemu:]
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Cała prawda o tzw. aplikacjach w chmurze ;) Masz ważny dokument do napisania i tak musisz skożystać z LibreOffice.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Witam,

    Korzystam z Windows Live i poczty Hotmail, pomimo awarii jest to i tak jedyna - poza Gmailem - ucieczka przed rodzimymi spamerami i przekrętami z onetu, wp i o2 zaśmiecającymi inboxy tonami spamu i innych śmieci, i to pomimo obietnic, że ich nie będzie przy zakładsaniu "darmowych" kont.
    O dziwo - Hotmail spamu nie rozsyła i serwery utrzymuje...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Kolejny ignorant, który w kwestii softu do pracy biurowej zatrzymał się na poziomie lekcji informatyki w podstawówce gdzie Pani nauczycielka tylko Worda i ew. Excela pokazała, a zgrywa przekumatego...