Tablety

Ciekawe urządzenie z linii Microsoft Surface na zdjęciach z wniosku patentowego

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że Lenovo Yoga Book doczeka się konkurenta.

Tylko nieliczni mają jeszcze nadzieje na to, że Microsoft pokusi się o nowe smartfony. Producent zdaje się skupiać już tylko na większych urządzeniach z linii Microsoft Surface i jest szansa, że w jej ramach przygotowana zostanie ciekawa nowość.

Sugerują to zdjęcia z wniosku patentowego, wedle których spodziewać powinniśmy się urządzenia łączącego w sobie cechy tabletu i laptopa. Zamiast ekranu i fizycznej klawiatury pojawić miałby się tutaj ekran oraz panel dotykowy, a więc nie da się uniknąć porównań do Lenovo Yoga Book.

Microsoft Surface patent

Widzimy tu także zawiasy, dzięki którym z urządzenia można by korzystać w kilku rożnych pozycjach. Są one tu dość mocno akcentowane, brakuje za to wzmianek dotyczących rysika.

To samo tyczy się zresztą specyfikacji. Jeśli jednak Microsoft faktycznie nad podobnym urządzeniem pracuje to za jakiś czas pojawić powinno się więcej konkretów. Można być pewnym, że będzie to sprzęt z wyższej półki.

Co sądzicie o tego typu propozycji? Lenovo Yoga Book przyjęto dość ciepło, być może Microsoft dostrzegł w tym szansę na sukces.

Źródło: theverge

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    thoruus
    0
    Yoga Book urzekł mnie pomysłem jednak recenzje
    powstrzymały przed zakupem. Może MS pokaże ciekawszy produkt?