Foto

Microsoft Pix - by zdjęcia z iPhone'a były ładniejsze

przeczytasz w 1 min.

Microsoft Pix to kolejna propozycja kierowana w stronę miłośników mobilnej fotografii. Zdaniem producenta oczywiście najlepsza.

Microsoft już od dawna stara się inwestować w mobilne aplikacje. To, że pojawiają się one na systemach konkurencji to już inna kwestia, niemniej jest to coraz częstsze. Dziś udostępniono Microsoft Pix.

To kolejna propozycja kierowana w stronę miłośników mobilnej fotografii. Producent reklamuje Microsoft Pix dość odważnie. Jak twierdzi, dostarcza inteligentniejszą aplikację aparatu, która „przenosi umiejętności profesjonalnego fotografa do naszej kieszeni”.

Microsoft Pix automatycznie dopasowywać ma ustawienia aparatu do danej sceny bądź obiektu, pozwala też wykonywać serie zdjęć, a następnie szybko wybrać to naszym zdaniem najlepsze. Jest też między innymi funkcja Live Image odpowiadająca Live Photos, Hyperlapse czy proste narzędzia do edycji zdjęć.

Nieco bliżej i chyba najtrafniej możliwości Microsoft Pix przybliża poniższy materiał wideo.


Microsoft Pix nie obsługuje języka polskiego, ale z naszych pierwszych spostrzeżeń wynika, że interfejs jest tu naprawdę przejrzysty i nikt nie powinien mieć problemów z obsługą.

Microsoft Pix aplikacjaMicrosoft Pix aplikacja screen

Aplikacja Microsoft Pix wymaga do działania iPhone'a 5s lub nowszego, z systemem iOS 9.0 na pokładzie. W planach jest już wersja na Google Android.

Pobierz: 

Microsoft Pix iOS

Rozmiar pliku:

76.4 MB

Źródło: Microsoft Research, theverge, wovax

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudzio993
  1
  Nawet oni zapomnieli o swoim systemie :D
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Jezu znowu jakaś patologia dla gimbusów i tapeciar z instagrama