Oprogramowanie

Microsoft rusza z programem Office Insider

przeczytasz w 1 min.

Producent postanowił pójść za ciosem i po sukcesie Windows Insider startuje z bardzo podobną inicjatywą.

Office Insider

Program Windows Insider, w ramach którego użytkownicy otrzymali szasnę testowania kolejnych kompilacji systemu Windows 10 okazał się sporym sukcesem. Zainteresowanych nim nie brakowało i zapewne w głównej mierze dzięki temu mówić możemy teraz o starcie bliźniaczej usługi - Office Insider.

Nazwa wyjaśnia tutaj chyba wszystko. Dzięki Office Insider można będzie sprawdzić nadchodzące wersje pakietu biurowego Office i brać aktywny udział w ich tworzeniu - zgłaszać producentowi znalezione błędy i pomysły na udoskonalenie wybranych opcji.

Office Insider obecnie oferowany jest właścicielom komputerów z systemami Windows, a także smartfonów i tabletów z Google Android oraz Windows 10 Mobile. Za jakiś czas program ma być rozszerzony także do platformy Mac OS.

Jest też niestety pewne ograniczenie. W przypadku komputerów Office Insider dostępny jest tylko dla tych, którzy dysponują licencją Office 365 Home, Personal lub University.

Zainteresowanych pozostaje jedynie zaprosić na oficjalną stronę producenta, gdzie można przystąpić do programu.

Źródło: windowscentral, products.office

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  neXt___
  1
  Projekt Insider jest spoko. Można uczestniczyć w rozwoju systemu, którego używa się lub będzie się używać. Zgłosić błąd, zaproponować nowe lub lepsze rozwiązanie. Jeśli mam zamiar z czegoś korzystać, to chcę aby to było możliwie jak najlepsze.
  Tyle w teorii. Tania siła robocza, której nikt później nie podziękuje za użeranie się z błędami. Pewnie nikt nie wspomni, nie wymieni najbardziej aktywnych Insiderów. Nie da się tego postawić obok wolontariatu, bo wolontariat można sobie przynajmniej wpisać do CV. Jedyny plus to to, że MS faktycznie potrafi (czasem) posłuchać głosu ludzi. W końcu, bo forsowanie Metro przy okazji Windowsa 8 wciąż odbija im się czkawką.
  • avatar
   wolak
   0
   Google nie działa !!!
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    ktoś kto już kupił do domowego użytku ms office nie musi być testerem i to bezpłatnym dla microsoftu. jak dla mnie oferta nietrafiona. w przypadku windowsa 10, insider było zrobione dobrze.