Gry

Phil Spencer nowym szefem dywizji Xbox

przeczytasz w 1 min.

Co oznacza to dla graczy?

Phil Spencer nowy szefem dywizji Xbox

Ostatnio w firmie Microsoft bardzo często dochodzi do zmian kadrowych na najwyższych stanowiskach. Tym razem dotyczą one pośrednio graczy, ponieważ nowego szefa doczekała się dywizja Xbox.

Będzie nim postać dobrze nam już znana. Chodzi bowiem o Phila Spencera, który do tej pory piastował stanowisko głównodowodzącego Microsoft Studios. Teraz czeka go poważniejsze zadanie, ponieważ zachowując obecne obowiązki dodatkowo zająć będzie musiał się zespołami odpowiedzialnymi za marki Xbox, Xbox Live, a także Xbox Music i Xbox Video.

"Połączenie wszystkich drużyn wzmocni więzi pomiędzy najbardziej innowacyjnymi twórcami na świecie i pozwoli im na jeszcze lepsze budowanie marki Xbox."

"Podjęliśmy decyzję, aby nasze produkty były jeszcze lepsze i aby ponowne skupić się na tym co najważniejsze, naszych klientach. Naszym zadaniem jest zbudowanie zespołu światowej klasy i ciężka praca, aby spełnić wysokie oczekiwania fanów, tworzyć najlepsze gry, rozrywkę i wprowadzać innowacyjne technologie. Ponieważ w dalszym ciągu chcemy iść cały czas do przodu, to ponowne skupienie na powyższych zadaniach będzie moją misją i fundamentalną częścią tego, jak prowadzić dział Xbox."

Zobaczymy, czy Phil Spencer rzeczywiście wprowadzi zmiany, które przyniosą pozytywne skutki dla graczy. Pierwsze duże zapowiedzi pojawić mają się na tegorocznych targach E3.

Źródło: eurogamer.net

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  davidoff
  5
  Co on ma zmienić ? Musiałby XBOXa nowego wydać bo ten jest za słaby za drogi w porównaniu do PS4 wiec co ma się zmienić ? nie rozumiem....
  • avatar
   GLI75
   3
   Dlaczego "division" tłumaczycie na "dywizję" zamiast "wydział/dział/departament"? Polska język taka trudna...! :-|
   • avatar
    Radical
    2
    Bezsensu, xbox ma obecnie metke konsoli dla casuali a ps4 dla hardcorów. Obecnie nowe konsole w dużej mierze kupują hardcorowcy więc to do nich trzeba trafić za pomocą exclusivów a Ci łączą dział xboxa z muzyką i video....