Pamięć flash

Miniaturowe pendrive'y od Elecoma

przeczytasz w 1 min.

Japońska firma Elecom przedstawiła w swojej ofercie nowe mikroskopijne nośniki flash oznaczone jako - MF-SU2. Pendrive'y dostępne będą w dwóch wersjach różniących się pojemnością: 4 GB i 8 GB. Produkty mierzą zaledwie 18 x 15 x 7 mm i ważą tylko 2.5 grama.

Pamięci posiadają system autoryzacji, polegający na blokowaniu danych przed niepowołanymi osobami. Wszyscy chętni na te produkty, będą mogli sobie wybrać wśród czterech dostępnych kolorów: białym, niebieskim, czarnym i różowym.

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  nie lepiej zrobic normalnej długosci pendrive z pojemnoscią np 60gb?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Są i takie kolego. Ale popatrz na to inaczej. Niektórzy właśnie takiego sprzętu potrzebują. Nie wiem po co, ale zapotrzebowanie na takie rzeczy jest i się je robi.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Żeby na takich maluchach kiedyś gry, filmy i inne ustrojstwa sprzedawali :D hmmm... ;p a tak szafa jakichś durnych plyt:/
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     fajny bajerek, ale łatwo też zgubić:/
     • avatar
      robin_s
      0
      Super sprawa do radii samochodowych z USB
      • avatar
       muszi
       0
       Chyba wzorowali się na nadajniku nano od myszek Logitecha ;)
       Dla mnie bomba. Od pewnego czasu szukam jak najmniejszego pena. Coś takiego świetnie się nadaje do aplikacji portable (o ile ma sensowną prędkość). Wtykasz i zapominasz. Nic ci nie wystaje i nie musisz uważać przy kilkugodzinnym używaniu lapka w warunkach polowych.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        gry na zabezpieczonych kartach w które można grać tylko jak to urządzenie jest w komputerze- jak by ceny były rozsądne 40zł za grę to by się przyjęło.