Gry

Monster Hunter World cały czas poprawia wyniki sprzedaży

przeczytasz w 1 min.

Nie do dziś wiadomo, że Monster Hunter World to jeden z największych sukcesów, jakie ma na swoim koncie Capcom. Chociaż gra nie jest już największą nowością, cały czas znajduje kolejnych nabywców.

Właśnie poinformowano, że do sklepów trafiło już 13 mln egzemplarzy Monster Hunter World. Bardzo wątpliwe, aby liczba sprzedanych egzemplarzy była dużo niższa, ponieważ podobne komunikaty pojawiają się bardzo systematycznie, a kolejne kopie gry nigdy nie są zamawiane przez sprzedawców bez przyczyny.

Chcąc celebrować ten niewątpliwy sukces razem ze społecznością, producent przygotował drobne niespodzianki. Logując się do gry pomiędzy 25 lipca a 29 sierpnia można będzie zdobyć kilka przedmiotów.

 

Wszystko wskazuje na to, że wspomniany wynik zostanie jeszcze poprawiony i to znacząco. Nadciąga bowiem premiera Monster Hunter World: Iceborne, bardzo dużego rozszerzenia, które wprowadzi całą masę nowości i może zachęcić do zakupów kolejnych graczy. Warto w tym miejscu wspomnieć o ostatnich zapowiedziach producenta, wedle których poziom trudności będzie tu wyższy niż w podstawowej wersji gry, co ma być ukłonem w stronę zaprawionych już w bojach graczy.

Monster Hunter World: Iceborne na PlayStation 4 oraz Xbox One zadebiutuje już 6 września. Premiera na PC odbędzie się w późniejszym czasie.

Źródło: Monster Hunter

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!