Gry

Monster Hunter World: Iceborne w wersji PC - data premiery i zwiastun w 4K

przeczytasz w 1 min.

Monster Hunter World to jeden z największych sukcesów, jakie ma na swoim koncie dobrze znana graczom ekipa Capcom. Zgodnie z zapowiedziami, już wkrótce ogromny dodatek Iceborne trafi na kolejną platformę.

Jak obiecywano, w Monster Hunter World: Iceborne w wersji PC zagramy na początku przyszłego roku

Właściciele konsol PlayStation 4 oraz Xbox One mogą bawić się przy omawianym dodatku już od 6 września. Twórcy nie ukrywali, że preferujący PC będą musieli poczekać do początku przyszłego roku i nic się w tej kwestii nie zmienia. Monster Hunter World: Iceborne w wersji PC zadebiutuje 9 stycznia.

Udostępniony zwiastun poza datą premiery akcentuje też wybrane kwestie techniczne. Wersja PC przyniesienie usprawnienia graficzne, można spodziewać się tekstur w wyższej jakości, a także opcji zabawy w rozdzielczości 4K przy nieograniczonej liczbie klatek na sekundę. Nie zabraknie też wsparcia dla monitorów ultrapanoramicznych i sterowania przygotowanego pod kątem mysz i klawiatur.

Capcom liczy na kontynuację świetnej passy

Iceborne jest na tyle rozbudowanym dodatkiem, iż często padają stwierdzenia, że mógłby zostać wydany jako oddzielna gra. Recenzje wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One okazały się naprawdę dobre, średnia na metacritic oscyluje w granicach 90%. Trudno przypuszczać, aby w przypadku wersji na PC było inaczej.

Wedle danych sprzed kilku tygodni sprzedaż podstawowej wersji gry (na wszystkie platformy) przekroczyła 13,1 mln egzemplarzy. Jest ona niezbędna do zabawy z Iceborne. Producent liczny, że wyniki sprzedaży zostaną jeszcze poprawione i wydaje się, że faktycznie jest na to szansa.

Źródło: Cenega Polska

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!