Audio

Monster SuperStar BackFloat: głośnik Bluetooth, który wody się nie boi

przeczytasz w 2 min.

Najmniejszy wodoodporny audiofilski głośnik Bluetooth. Przynajmniej według producenta.

Monster SuperStar BackFloat basen

Impreza w basenie nie może obejść się bez muzyki. Co byście jednak powiedzieli na to, by nie dobiegała ona do was z otwartego okna w domu, ale zamiast tego jej źródło było w samym centrum zabawy? Na to pozwolić ma najnowszy głośnik bezprzewodowy firmy Monster – SuperStar BackFloat, który przez producenta określany jest mianem „pływającego głośnika”.

Monster SuperStar BackFloat to głośnik, któremu woda nie jest straszna. Dlatego też możemy zabrać go na basen czy na plażę, ale też pod prysznic w domu i podczas podróży. 

Firma Monster zapewnia też, że nie musimy martwić się o jakość dźwięku. W środku głośnika siedzą te same podzespoły co w podstawowej wersji SuperStar, która na rynku spotkała się z całkiem ciepłym przyjęciem. Nie zabrakło też oczywiści technologii Pure Monster Sound, dzięki której BackFloat dostarczać ma „mocnego, bogatego i wciągającego brzmienia muzyki pozwalającego doświadczać jej jakby grano ją na żywo”.

Monster SuperStar BackFloat przód

Głośnik Monster SuperStar BackFloat łączy się ze źródłem dźwięku bezprzewodowo (poprzez Bluetooth) lub przewodowo (przez złącze 3,5 mm). Ma też wbudowany mikrofon, a jedno naładowanie jego akumulatora gwarantować ma około 5 godzin nieprzerwanego grania.

Monster SuperStar BackFloat bok

„Przy niesamowitej popularności smartfonów i innych rozwiązań do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych, nie jest zaskakujące, że rok po roku wzrasta sprzedaż przenośnych głośników, nawet o 200% w ilości sprzedanych urządzeń. Nasza linia głośników SuperStar przewodzi tej fali, pozwalając użytkownikom na uwolnienie ich muzyki i cieszenie się wspaniałością muzyki dosłownie wszędzie i zawsze. Dzięki SuperStar BackFloat rozszerzamy te możliwości o słuchanie muzyki pod prysznicem, podczas pływania czy spędzania czasu na basenie lub plaży”.

Monster SuperStar BackFloat morze

Głośnik dostępny będzie jeszcze w tym miesiącu. Jego sugerowana cena detaliczna wyniesie 699 złotych. Nabywcy będą mieli do wyboru dwie wersje kolorystyczne: niebieską i zieloną.

Źródło: Monster

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Wasek
    3
    Do tego jeszcze przydałby się odtwarzacz lub telefon, któremu również woda niestraszna.