• benchmark.pl
 • Gry
 • Dziś debiutuje Moonlighter - ten film wyjaśnia, co to w ogóle za gra
Gry

Dziś debiutuje Moonlighter - ten film wyjaśnia, co to w ogóle za gra

przeczytasz w 1 min.

Dzisiaj swoją premierę ma jeden z najciekawszych indyków tego roku. Moonlighter studia Digital Sun to produkcja, która na wiele sposobów intryguje, choć naturalnie nie trafi w gusta każdego (a może nawet większości).

Dzisiaj na rynku debiutuje bardzo ciekawa produkcja. Moonlighter to „rogalikowe” RPG akcji niezależnego zespołu Digital Sun, który postanowił postawić przede wszystkim na grywalność i zapewnianie graczom maksimum rozrywki.

Tajemnicze wrota prowadzące do innych światów, sklepikarz, który chce zostać bohaterem i zastępy przeciwników, którzy nie ułatwią mu zadania – to czeka na graczy w Moonlighter. Dodajmy, że oprócz eksploracji i walki sporo czasu spędzi się też na tworzeniu i zaklinaniu przedmiotów.

Ciekawostką może być to, że wydawcą gry Moonlighter jest polskie 11 bit studios. Zgodnie ze swoją tradycją opublikowało ono film pod tytułem „11 faktów o...”. Jeżeli więc chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej produkcji, ten czterominutowy materiał stanowi odpowiedź na wszystkie wasze pytania:

Tak jak można było usłyszeć i zobaczyć na końcu powyższego filmu, dziś gra Moonlighter debiutuje w wersjach na PC, Xbox One i PlayStation 4. Skoro wszystko jest już jasne, zostawiamy was ze zwiastunem premierowym.

Premierowy zwiastun gry Moonlighter

Źródło: 11 bit studios

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AmigaPPC
  1
  I znowu fajna, polska gra.
  • avatar
   mutissj
   -3
   i znowu tania polska gra