• benchmark.pl
 • Gry
 • Mortal Kombat X: mikropłatności, brutalność, wszystkie postacie i nowe materiały
Gry

Mortal Kombat X: mikropłatności, brutalność, wszystkie postacie i nowe materiały

przeczytasz w 1 min.

Do premiery gry Mortal Kombat X pozostało już tylko kilkanaście dni. Czas się na nia przygotować.

Mortal Kombat X Scorpion

Do premiery gry Mortal Kombat X pozostało już tylko kilkanaście dni i mogę się założyć, że wielu z was zaznaczyło już sobie datę 17 kwietnia w swoich kalendarzach. Pewnie zainteresuje was to, że twórcy ostatnio ujawnili kilka szczegółów.

Dla wielu najistotniejsza może być informacja, jaką Ed Boon podzielił się z AngryJoe. Potwierdził on bowiem, że w pecetowej i konsolowej wersji gry nie będzie mikropłatności, wbrew wcześniejszym doniesieniom. Owszem, gracze będą mogli wejść w posiadanie bonusowych postaci z dodatkowymi umiejętnościami – ci dostępni będą jednak w formie DLC i nie przyniosą konkretnych korzyści, co w skrócie oznacza, że nowa odsłona Mortal Kombat w żadnym razie nie będzie oparta na modelu pay2win.

John Edwards natomiast skomentował sprawę brutalności w grze Mortal Kombat X. – „Nie chcemy, by gore było zbyt realistyczne. Chcemy, by ludzie robili fatality, a ich pierwszym wrażeniem było: »wow, to jest obrzydliwe«. Ale potem się z tego śmiejesz. Chodzi mi o to, że wyciąganie z kolesia narządów, to nie jest realistyczna przemoc, prawda? To wygląda realistycznie, ponieważ pozwala nam na to grafika, ale w rzeczywistości jest to bardziej fantastyczne”.

Poznaliśmy także wreszcie wszystkich dostępnych w grze wojowników. Będzie ich łącznie 25. Możecie ich zobaczyć poniżej:

Chcecie więcej materiałów z Mortal Kombat X? Załatwione! Łapcie najnowsze zwiastuny i gameplaye:

Premiera gry Mortal Kombat X odbędzie się 17 kwietnia. Platformami docelowymi są pecety oraz konsole PlayStation 4Xbox One. Z czasem gra trafi też na Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: GameSpot, Test Your Might, AngryJoe

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Akatzuky
  2
  Musze przyznać że grafika sie zmieniła od czasów commodore może kupie
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   chcemy bardziej realistyczne gore :
   • avatar
    fitgame
    0
    Myślałem do tej pory, że premiera miała być 14 kwietnia. Teraz się okazuje, że w Polsce to będzie 17. Jestem ciekaw kiedy otrzymam mój pre-order.