• benchmark.pl
 • Gry
 • Mortal Kombat X pozwoli wcielić się w bardzo lubianą postać - Reptile
Gry

Mortal Kombat X pozwoli wcielić się w bardzo lubianą postać - Reptile

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Ten popularny wśród fanów Mortal Kombat X Jaszczur z pewnością będzie trudny do pokonania.

Mortal Kombat X

Chociaż seria Mortal Kombat doczekała się już naprawdę wielu odsłon to nic nie wskazuje na to, by kolejna z nich mogła narzekać na brak zainteresowania. Wręcz przeciwnie, z każdym tygodniem grono graczy wyczekujących premiery Mortal Kombat X zdaje się powiększać.

Duża w tym zasługa NetherRealm Studios, które systematycznie przypomina o swojej najnowszej produkcji. Co więcej, robi to w taki sposób, iż staje się ona coraz bardziej pożądana. Dużym magnesem są zwłaszcza zapowiedzi kolejnych postaci, jakie oddane zostaną do dyspozycji graczy. Potwierdzono już kilka dobrze znanych bohaterów i zapewne nie zabraknie osób, które ucieszą się z obecności Reptile.

Można chyba pokusić się o stwierdzenie, że jest to jedna z bardziej lubianych postaci całego cyklu. Ten popularny wśród fanów Mortal Kombat Jaszczur z pewnością będzie trudny do pokonania. Skoro jednak posiadać ma takie zdolności jak plucie jadem czy nawet stawanie się na chwilę niewidzialnym to nie może być inaczej. Co więcej, na tym atuty Reptile sie nie kończą, ale inne wyłapać możecie z poniższego zwiastuna będącego swoistą wizytówką wspomnianej postaci.


Pozostaje nam jedynie przypomnieć, że Mortal Kombat X pojawi się w sklepach 14 kwietnia. Gra dostępna będzie w wersji na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: youtube, comingsoon

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rTech
  Wygląda ładnie, ale mimo wszystko nie ciągnie mnie do grania w to :)
  4
 • avatar
  renholder1987
  Raz kiedyś można odreagować grając z kolegą przez sieć ;) Czekam i zobaczymy co gra ze sobą przyniesie :) Jak będzie tak samo dobra jak poprzednia część to w jakiejś promocji się kupi ^^
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  czekam na newsa, ze będzie scorpion...
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  heh napisałem posta, że plakaty, które ma pan szanowny rudy grubas Nowaj mi się nie podobają, to spaślak sie o mało nie popłakał i zbanował mi konto ZA NIC :) dorosły chłop a się zachowuje jak dzieciak
  naprawdę świetna i dojrzała moderacja na forum benchmark
  DNO I WODOROSTY
  http://i.imgur.com/A5le1Ko.png
  -2
 • avatar
  krzysiekkk147
  Już nie mogę się doczekać, kiedy ze znajomymi weźmiemy pady w dłoń i Będziemy grać całą noc :-) Już wkrótce...
 • avatar
  R2rr0
  Ooo, miło, lubię go :)
 • avatar
  shakal84
  Zapowiada się soczyście :D