• benchmark.pl
 • Gry
 • Mortal Kombat X z materiałem prezentującym rozgrywkę w trybie fabularnym
Gry

Mortal Kombat X z materiałem prezentującym rozgrywkę w trybie fabularnym

przeczytasz w 1 min.

Jeśli nie dość wam materiałów z Mortal Kombat X to z pewnością ucieszycie się na wieść o kolejnych.

Mortal Kombat X gra

Jeśli nie dość wam materiałów z Mortal Kombat X to z pewnością ucieszycie się na wieść o kolejnych. NetherRealm Studios nie ustaje w promowaniu swojej kolejnej produkcji i wygląda na to, że ma jeszcze sporo do pokazania.

W ostatnim czasie producent zdecydował się skoncentrować chyba na trybie fabularnym. Najpierw mieliśmy bowiem okazję zapoznać się z jego zwiastunem, później pojawiły się informacje, iż ma on cechować się filmową oprawą, a teraz przyszła pora na najciekawsze - dość obszerny zapis rozgrywki.

Dzięki temu sprawdzić możemy, jak prezentuje się początkowy etap pierwszego rozdziału. Rzecz jasna nie brak tu pojedynków, których bohaterami okazują się starzy dobrzy znajomi fanów serii. Główną rolę odgrywa natomiast Johnny Cage, który jako grywalna postać zapowiedziany został ledwie przed kilkoma dniami.


To jednak nie wszystko. Wspomniany Johnny Cage pojawia się bowiem w jeszcze jednym nowym materiale. Ten skupia się już wyłącznie na nim i prezentuje wszystkie style, jakie wykorzystywać będzie mógł on w starciach.


Przypomnijmy, iż premiera Mortal Kombat X planowana jest na 14 kwietnia, ale tylko w wersji na PC oraz konsol Xbox OnePlayStation 4. Właściciele Xbox 360 i PlayStation 3 poczekać będą musieli bowiem dłużej - do czerwca.

Źródło: youtube

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -8
  To juz nie jest mortal kombat, tylko jakaz plastelinowa blazenada nasladujaca rzeczywistosc.

  Mortal Kombat skonczyl sie na MK III Ultimate
  • avatar
   Kiciulek
   0
   Ja się pytam, gdzie jest Kitana? ;)