Ciekawostki

Co na obiad? Wiedźmińska książka kucharska dostarczy ciekawych przepisów

przeczytasz w 1 min.

The Witcher Cookbook to książka kucharska, w której znalazło się kilkadziesiąt przepisów na dania inspirowane światem wiedźmińskich gier. Zaintrygowani?

The Witcher Cookbook z 80 przepisami, nie tylko dla Wiedźmina

Od książki nie odcina się CD Projekt RED, aczkolwiek została ona stworzona przez Anitę Sarnę i Karolinę Krupecką. To blogerki kulinarne być może znane niektórym z racji Witcher Kitchen i Nerds' Kitchen. Wedle zapowiedzi, znalazło się w niej 80 przepisów na, podobno przepyszne, dania inspirowana światem wiedźmińskich gier.

Czy spodobają się nie tylko znającym już recepturę na Białą Mewę? Tego póki co nie wiemy, wizualnie całość powinna wypadać jednak bardzo dobrze. Książka ma składać się z aż 240 stron zamkniętych w twardej oprawie i poza wspomnianymi przepisami (podzielonymi na kilka działów nawiązujących do różnych regionów wiedźmińskiego uniwersum) zawierać także liczne fotografie.

Trzeba przy tym zaakcentować, że mowa o anglojęzycznej książce. Czy pojawią się inne wersje? Na oficjalnym profilu Wiedźmin na Facebooku padają już takie pytania. Prowadzący go odpowiadają, iż podjęto rozmowy w sprawie przygotowania polskiej wersji, ale póki co nie ma jakichkolwiek konkretów.

Przedsprzedaż The Witcher Cookbook już wystartowała

Wprawdzie premiera The Witcher Cookbook została zaplanowana na październik, ale najbardziej niecierpliwi już teraz mogą składać zamówienia przedpremierowe.

Linki do kilku sklepów znajdziecie na stronie internetowej Penguin Random House. Najbliższy akurat nam wydaje się Amazon, niezależnie od wyboru należy liczyć się z wydatkiem 35 dolarów. The Witcher Cookbook ukaże się nakładem wydawnictwa Ten Speed Press.

Przepis na co widzielibyście najchętniej?

Źródło: The Witcher

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Cinas
    1
    szkoda ze dziś 1 kwietnia :D