Gadżety

MyKronoz ZeTime Premium - nowy smartwatch ze wskazówkami

przeczytasz w 1 min.

MyKronoz ZeTime to smartwatch, który jest wyposażony we wskazówki obracające się na tle wyświetlacza. W wersji Premium może pochwalić się skórzanym paskiem. Do wyboru są dwa warianty: duży (regular) i mały (petite).

MyKronoz przygotował kolejny inteligentny zegarek z rodziny „hybryd”, łączących wyświetlacz z prawdziwymi wskazówkami. Najnowszy gadżet nazywa się ZeTime Premium – czym może się pochwalić?

Przede wszystkim długim czasem pracy – wskazówki są w stanie wyświetlać prawidłową godzinę przez 30 dni od ładowania. Funkcje inteligentne skracają oczywiście ten czas, ale producent deklaruje, że trzy dni działania są dla tego gadżetu osiągalne. 

MyKronoz ZeTime Premium wskazówki

Jakie to te funkcje inteligentne? Ano między innymi wyświetlanie powiadomień ze smartfona (np. o przychodzących wiadomościach) i szczegółów aktywności (w tym liczby spalonych kalorii), ale też sterowanie odtwarzaczem muzycznym czy pokazywanie prognozy pogody.

MyKronoz ZeTime Premium smartwatch

A czy obracające się wskazówki nie przeszkadzają w czytaniu treści wyświetlanych na ich tle? Producent zapewnia, że nie ma z tym problemu, ponieważ „kiedy tylko zdecydujemy się skorzystać z ekranu dotykowego, ustawią się w poziomej pozycji tak, by nie blokować elementów UI smartwatcha”.

MyKronoz ZeTime Premium pulsometr

Dodajmy jeszcze na koniec, że ten nowy gadżet jest wodoszczelny (5 ATM) i wyposażony w pulsometr, a jego ekran jest pokryty szafirowym szkłem. Z urządzeniem mobilnym łączy się zaś przez Bluetooth (BLE 4.2).

Współpracujący ze smartfonami z Androidem (od 5.0 wzwyż) lub iOS-em (od 8 wzwyż) smartwatch został wykonany z prawdziwej skóry, tkaniny i stali nierdzewnej. Producent postarał się o dwie wersje: większą (44 mm) i mniejszą (39 mm). Cena została ustalona na około 820 złotych.

Źródło: MyKronoz, agdrtv24

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  1
  I ż to niby ekskluzywny gadżet jest dla mężczyzn? Ja bym się z tym nie pokazał
  • avatar
   kitamo
   0
   Może by były fajne gdyby nie fakt że w partiach po 100szt, jakies 30sztuk na start już nie działa.
   Ciekawe czy z tym modelem tak samo bedzie.