Myszki

Mysz Razer, dysk, model ADSL - Opinie ze sklepu internetowego

przeczytasz w 1 min.

Mysz dla graczy od Razer, kilka słów o routerze i modemie ADSL firmy Pentagram oraz na koniec coś o pechowej serii dysków Barracuda 7200.11.

 • Mysz Razer DeathAdder
  Myszka przez ponad rok sprawowała się wyśmienicie, nie licząc ścierającej się powłoki, ale to akurat mi nie przeszkadza w użytkowaniu. Od pewnego czasu problem, który po przeczytaniu komentarzy okazuje się nie tylko ja mam, a dokładnie podwójne kliknięcie lub brak reakcji. Szkoda bo w samej grze gryzoń nie do zastąpienia. Pozdrawiam
   
 • Pentagram Cerberus ADSL2+ P 6311-07A
  Samo urządzenie jest niezłe. Pracuje stabilnie. Mój egzemplarz po wyłączeniu zasilania, synchronizuje sie aż 10 do 20 min. Innym modemom/routerom zajmuje to około 30 sek. To jedna z nielicznych wad urządzenia. Jednakże może być znacząca dla kogoś, u kogo zdarzają się wyłączenia zasilania. Poza tym krótkotrwały impuls/zanik napięcia powoduje zablokowanie routera i trzeba go wyłączyć i włączyć aby załapał ponownie i to też wiąże się z ponowną synchronizacją. Nie sprawdzałem jak zachowuje się inny egzemplarz, bo nie mam drugiego, ale sprawdzę...
   
 • Seagate 500 GB Barracuda 7200.11 (32MB, Serial ATA II)
  Dałbym 0, ale niestety nie można. Dysk działał 4 miesiące, aż do wczoraj. Rano nie był wykrywany przez BIOS, a co z danymi - jeszcze nie wiem, ale pewnie stracone. Dysk oddałem do salonu, zobaczymy czy dostane naprawiony czy nowy. Nie polecam!

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  hahahah deathadder do użytku kto kupuje razera do uzytku zero zastanowienia mycha do grania i tylko grania.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   w tytule chyba literowka - "model" zamiast "modem"
   • avatar
    torture
    0
    Słynne 500GB 7200.11. Wstydziliby się.
    • avatar
     GreQonE
     0
     Ten od 7200.11 to idiota. SA tam pada, wystarczy podpiac pod terminal i ozywic dysk. Jezeli nie mamy terminala to usluga jest platna ~100 pln, a dane sie zostaja. W przypadku oddania na gwarancje otrzymujemy nowy dysk bez starych danych. Żal.